Uždaryti langą
Archyvas
Žiūrėk filmą namuose

Tarp mūsų

In Between

Bar Bahar

2016 / Izraelis, Prancūzija / 96 min / N-16
8.9
Iš viso balsų: 79, vidurkis: 8.9
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Tarp mūsų on IMDb
Režisierius - Maysaloun Hamoud
Scenarijaus autoriai - Maysaloun Hamoud
Aktoriai - Mouna Hawa, Sana Jammelieh, Shaden Kanboura, Mahmoud Shalaby
Prodiuseriai - Shlomi Elkabetz, Sandrine Brauer
Operatorius - Itay Gross
Montažas - Lev Golster
Kompozitoriai - MG Saad
Pardavimo agentas - Alma Cinema
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Gamybos kompanija -
Dialogai - hebrajų, arabų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Trys draugės palestinietės Leila, Selma ir Nur nuomojasi butą Tel Avivo centre. Charizmatiška kriminalinių bylų advokatė Leila mėgsta per dieną susikaupusį stresą pamiršti naktiniuose klubuose. Tik šiek tiek ramesnė didžėjė Selma dievina meną ir kartais dirba padavėja. Jauniausia ir religingiausia iš visų Nur studijuoja universitete ir vienintelė dėvi hidžabą. Konservatyviam Nur sužadėtiniui Visamui nepatinka laisvamaniškos ir modernios draugės. Jis reikalauja paspartinti santuoką ir palikti nuodėmingą Tel Avivą. Leila įsimyli žavingą musulmonų kilmės kino kūrėją, bet šis neskuba prisiimti atsakomybės. Selma įsitikina, kad jos krikščioniška šeima vis dėlto nėra tokia liberali, kaip prisistato kaimynams.

Toronto, San Sebastiano, Haifos kino festivalių prizais įvertintoje pozityvių emocijų romantinėje dramoje trys labai skirtingos jaunos moterys balansuoja tarp tradicijų ir modernumo, nepriklausomybės ir tapatybės krizės.

„Drąsus, užburiantis, komiškas, inspiruojantis žvilgsnis į tris merginas, kurios išmintingai kovoja už teisę pasirinkti ir kontroliuoti savo asmeninį gyvenimą, kai jas supanti bendruomenė mėgina suvaržyti išsvajotą laisvę. Pelnytai apdovanotas debiutinis filmas įkvepia nepasiduoti ir nepaleisti savo svajonės.“ (E. Pukšta)

Filmografija

„Šviesos šešėliai“ (2009, trumpametražis), „Ryto pojūtis“ (2010, trumpametražis), „Selma“ (2012, trumpametražis), „Tarp mūsų“ (2016, „Kino pavasaris“).