Uždaryti langą
Archyvas

Garbės pilietis

The Distinguished Citizen

El ciudadano ilustre

2016 / Ispanija, Argentina / 117 min / N-13
9.1
Iš viso balsų: 70, vidurkis: 9.1
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Garbės pilietis on IMDb
Režisierius - Gaston Duprat, Mariano Cohn
Scenarijaus autoriai - Andrés Duprat
Aktoriai - Oscar Martínez, Andrea Frigerio, Dady Brieva, Belén Chavanne, Nora Navas, Iván Steinhardt, Marcelo D'Andrea
Prodiuseriai - Mariano Cohn, Gastón Duprat, Nathalia Videla Peña, Juan Pablo Gugliotta, Adolfo Blanco, Fernando Sokolowicz
Operatorius - Mariano Cohn
Montažas - Jerónimo Carranza
Kompozitoriai - Toni M. Mir
Pardavimo agentas - Latido Films
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - ispanų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Nobelio literatūros premijos laureatas Danielis Montovani jau daugiau nei 40 metų gyvena Europoje ir vis atsisako gausybės kvietimų apsilankyti renginiuose, į kuriuos nori patekti kiekvienas. Jis pakeičia nuomonę tik sulaukęs kuklaus laiško iš gimtojo miestelio Argentinos gūdumoje. Salaso meras nori įteikti Danieliui garbės piliečio titulą. Remdamasis būtent Salase pažinotais žmonėmis jis sukūrė neva išgalvotus personažus savo sėkmingiausioms knygoms. Džiaugsmingomis šypsenomis ir aplodismentais prasidėjusi pirmoji viešnagės diena lyg ir nepranašauja nieko blogo. Tačiau miestiečių noras išpešti sau naudos iš garsaus svečio virsta neprognozuojamų nuotykių, nesusipratimų, pasimatymų ir smurto istorija. Danielis niekuomet neslėpė sentimentų gimtajam Salasui, o štai dabar realūs ir pavydūs knygų personažai staiga sukyla prieš apdovanotąjį autorių.

„Nepamirštamos, aštrios ir labai juokingos gyvenimiškos komedijos privalumai yra juodasis humoras, makabriška satyra, puikus scenarijus, spalvingi personažai ir tikriausiai pats garbingiausias 2016 m. aktorinis benefisas.“ (E. Pukšta)

Filmografija

„Enciklopedija“ (2000, dok. f.), „Aš esu Prezidentas“ (2006), „Menininkas“ (2008), „Kaimynas“ (2009), „Einu cigarečių ir tuoj pat grįšiu“ (2011), „Gyvos žvaigždės“ (2014, dok. f.), „Garbės pilietis“ (2016, „Kino pavasaris“), „Viskas apie steikus“ (2016, dok. f.).