Uždaryti langą
Archyvas
Žiūrėk filmą namuose

Bėgam iš Berlyno

Goodbye Berlin

Tschick

2016 / Vokietija / 93 min / N-13
8.6
Iš viso balsų: 52, vidurkis: 8.6
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Bėgam iš Berlyno on IMDb
Režisierius - Fatih Akin
Scenarijaus autoriai - Hark Bohm, Lars Hubrich
Aktoriai - Tristan Göbel, Anand Batbileg, Nicole Mercedes Müller
Prodiuseriai - Marco Mehlitz, Susa Kusche
Operatorius - Rainer Klausmann
Montažas - Andrew Bird
Kompozitoriai - Vince Pope
Pardavimo agentas - Studiocanal
Platintojas - MTÜ Must Käsi, Kino Pavasaris Distribution
Gamybos kompanija -
Dialogai - vokiečių
Subtitrai - lietuvių, anglų

Šioje lakios vaizduotės vokiečių bestselerio „Čikas“ ekranizacijoje Fatih Akinas pasakoja spalvingą dviejų paauglių kelionės į suaugusiųjų pasaulį istoriją. Kol Maiko motina gydosi nuo alkoholizmo reabilitacijos klinikoje, o 200 eurų palikęs tėvas su savo asistente išvyko „darbo reikalais“, keturiolikmetis intravertas nuobodžiaudamas leidžia vasaros atostogas prabangioje tėvų viloje. Vieną dieną jo gyvenime pasirodo maištingas bendraklasis Čikas. Jis – rusų imigrantų sūnus ir visuomenės atstumtasis. Tik jų dviejų į gimimo dienos puotą nepakvietė žaviausia klasės mergina. Čiko pavogta mašina „Lada“ du labai skirtingi draugai ištrūksta iš miesto ir leidžiasi į kvapą gniaužiančią kelionę. Prasideda patrakę laukiniai nuotykiai. Ši nepamirštama vasaros atostogų kelionė su galybe pirmųjų kartų amžiams pakeis jų gyvenimus.

„Emocinga, vizuali ir linksma kelio komedija apie paauglį, kuris per vieną vasarą tampa vyresnis, atranda meilės prasmę ir išmoksta paleisti. Tai pats tikriausias Fatih Akino filmas. Labai pramoginis ir nostalgiškas. Labai plačiai auditorijai. Primena jo ankstyvos karjeros dramą „Liepą“ ir sugrąžina mus visus į patrakusią paauglystę be didelių įsipareigojimų.“ (E. Pukšta)

Filmografija

„Sensin“ (1995, trumpametražis), „Pavargęs“ (1996, trumpametražis), „Trumpas, aštrus šokas“ (1998), „Liepą“ (2000, „Kino pavasaris“), „Galvojant apie Vokietiją – pamiršome sugrįžti“ (2001, dok. f.), „Solino“ (2002, „Kino pavasaris“), „Galva į sieną“ (2004, „Kino pavasaris“), „Stambulo garsai“ (2005, dok. f.), „Iš kitos pusės“ (2007, „Kino pavasaris“), „Virtuvė sielai“ (2009, „Kino pavasaris“), „Edeno sodo šiukšlės“ (2012, dok. f.), „Žaizda“ (2014), „Bėgam iš Berlyno“ (2016, „Kino pavasaris“).