Uždaryti langą
Archyvas

Kaimo gydytojas

Irreplaceable

Médecin de campagne

2016 / Prancūzija / 102 min / N-13
7.8
Iš viso balsų: 35, vidurkis: 7.8
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Kaimo gydytojas on IMDb
Režisierius - Thomas Lilti
Scenarijaus autoriai - Thomas Lilti, Baya Kasmi, Khalladi Shérazade
Aktoriai - François Cluzet, Marianne Denicourt
Prodiuseriai - Emmanuel Barraux, Agnès Vallée
Operatorius - Nicolas Gaurin
Montažas - Christel Dewynter
Kompozitoriai - Alexandre Lier, Sylvain Ohrel, Nicolas Weil
Pardavimo agentas - Le Pacte
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - prancūzų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Daktaras Žanas Pjeras Verneris paskutinius 30 metų dirba bendrosios praktikos gydytoju nuošaliame kaime, nutolusiame nuo bet kokių medicinos įstaigų. Sužinojęs, kad serga nepagydoma liga, Verneris turi surasti, kas jį pakeis, nors pats įsitikinęs, kad yra nepakeičiamas. Verneris turi nemažai priekaištų naujai kolegei, tačiau ji, su nemažesniu atsidavimu padėdama ypatingiems kaimo pacientams, palengva įgauna jo pasitikėjimą. Prieš pasukdamas į kiną režisierius Thomas Lilti ilgą laiką praktikavo mediciną, tad kuria nepaprastai intymų darniai gyvenančio kaimelio gyventojų portretą, prie kiekvieno paciento su kamera prieina taip pat atidžiai ir su meile kaip François Cluzet vaidinamas kaimo daktaras.

„Retai pasitaiko tokių paprastų, bet tobulų filmų, siurbte įsiurbiančių į tikrovišką pasaulį. Šis filmas žadina nostalgiją gyvenimui glaudžioje bendruomenėje, kur žmonės vis dar palaiko vieni kitus ir kur žmogiškumas gydo geriau už bet kokius vaistus.“ (A. Račaitytė)

Filmografija

„Užrištomis akimis“ (2007), „Sveiki atvykę į Argentiną“ (2012), „Gaučo TV“ (2012), „Hipokratas“ (2014), „Kaimo gydytojas“ (2016, „Kino pavasaris“).