kovo 19 d. - balandžio 2 d.

Archyvas

Amerikos mylimoji
American Honey American Honey
2016 Jungtinės Valstijos, Jungtinė Karalystė 158 min N-16
Filmas pridėtas

Ne vieną apdovanojimą pelniusi britų režisierė Andrea Arnold pirmą kartą pristato filmą, sukurtą Amerikoje. Jame pasakojama apie paauglę Star (Sasha Lane). Pavargusi nuo sudėtingos situacijos namuose ji leidžiasi į kelionę kartu su grupe jaunuolių, keliaujančių po Vidurio vakarų Ameriką pardavinėti žurnalų prenumeratos. Star greitai pritampa prie grupelės, jos gyvenimo būdo ir įsilieja į naktinį šėlsmą bei kasdienį beldimąsi į žmonių namų duris. Taip pat greitai ji įsimyli vieną geriausių pardavėjų, viršininkės numylėtinį Džeiką (Shia LaBeouf). Nufilmuotas 4:3 formatu filmas išlaiko žiūrovus arti veikėjų, o Lane ir LaBeouf duetas įelektrina kiekvieną jų bendrą kadrą.

„Išskirtinis kelio filmas, supažindinantis ne tik su paauglės Star ir jos kompanionų kasdienybe, bet ir margu Amerikos socialiniu žemėlapiu. Režisierė Andrea Arnold kaip niekas kitas moka nepasiduoti moralizavimui ar didaktiškumui, bet visuomet sukuria iškalbingą socialiai jautrų portretą autentiška kino kalba.“ (M. Valiūnaitė)

Filmografija
„Pienas“ (1998, trumpametražis), „Šuo“ (2001, trumpametražis), „Vapsva“ (2003, trumpametražis), „Raudonoji gatvė“ (2006), „Akvariumas“ (2009, „Kino pavasaris“), „Vėtrų kalnas“ (2011, „Kino pavasaris“), „Amerikos mylimoji“ (2016, „Kino pavasaris“).

8.5
Iš viso balsų: 89
Režisierius - Andrea Arnold
Scenarijaus autoriai - Andrea Arnold
Aktoriai - Shia LaBeouf, Sasha Lane, Riley Keough, McCaul Lombardi, Arielle Holmes, Crystal Ice, Veronica Ezell, Chad Cox, Garry Howell, Kenneth Kory Tucker, Raymond Coalson, Isaiah Stone
Prodiuseriai - Lars Knudsen, Jay Van Hoy, Thomas Benski, Lucas Ochoa, Pouya Shahbazian, Alice Weinberg, Julia Oh
Operatorius - Robbie Ryan
Montažas - Joe Bini
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Protagonist Pictures, Universal Pictures International
Platintojas - NCG Distribution
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių
Filmografija
„Pienas“ (1998, trumpametražis), „Šuo“ (2001, trumpametražis), „Vapsva“ (2003, trumpametražis), „Raudonoji gatvė“ (2006), „Akvariumas“ (2009, „Kino pavasaris“), „Vėtrų kalnas“ (2011, „Kino pavasaris“), „Amerikos mylimoji“ (2016, „Kino pavasaris“).

Santa rekomenduoja
Nocturama
2016 / Prancūzija, Vokietija, Belgija / rež. Bertrand Bonello
Nocturama
Edvinas rekomenduoja
Parkas
2016 / Graikija, Lenkija / rež. Sofia Exarchou
Park
Mokinys
2016 / Rusijos Federacija / rež. Kirill Serebrennikov
The Student
Ученик
Žiūrėk filmą namuose

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.