Uždaryti langą
Archyvas

Mano laiminga šeima

My Happy Family

Chemi bednieri ojakhi

2017 / Gruzija, Vokietija, Prancūzija / 118 min / N-13
9.0
Iš viso balsų: 46, vidurkis: 9.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Mano laiminga šeima on IMDb
Režisierius - Nana Ekvtimishvili, Simon Groß
Scenarijaus autoriai - Nana Ekvtimishvili
Aktoriai - Ia Shugliashvili, Merab Ninidze, Berta Khapava, Tsisia Kumsishvili, Giorgi Khurtsilava, Giorgi Tabidze, Mariam Bokeria, Lika Babluani, Dimitri Oragvelidze, Goven Cheishvili
Prodiuseriai - Jonas Katzenstein, Maximilian Leo, Simon Groß, Guillaume de Seille
Operatorius - Tudor Vladimir Panduru
Montažas - Stefan Stabenow
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Memento Film International
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - gruzinų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Gruzinų literatūrą mokykloje dėstanti Manana parengia netikėtą siurprizą savo 52-ojo gimtadienio svečiams. Moteris praneša artimiesiems apie jau priimtą sprendimą palikti šeimą ir išeiti iš namų, bet nenurodo nė vienos priežasties. Iki šiol ji gyveno trijų kambarių bute Tbilisyje kartu su tėvais, vyru, dviem vaikais ir žentu. Artimieji iš pradžių pagalvoja, kad ji tik pokštauja, bet moteris iš tiesų išsinuomoja kuklų butą, susipakuoja daiktus, nusiperka septintą stygą gitarai ir išeina. Šeimai palieka tik galybę klausimų, apmąstymų ir abejonių. Kas išprovokavo tokią jos reakciją? Kas ją nuvylė ar nuliūdino? Ką ji dabar veiks? Koks šio maišto tikslas? Juk Mananos vyras Soso yra padorus, rūpestingas, negeria, nevartoja narkotikų ir niekuomet jos nemušė. Nebuvo nė užuominos apie skyrybas.

„Nana ir Simonas stulbina brandžia režisūra. Dramatiškiausius momentus pora konstruoja iš ilgų scenų, kurias meistriškai vienu kadru užfiksavo rumunų operatorius Tudoras Panduru. Jaudinantys įvykiai perteikiami jautriomis baladėmis ar spontaniška vyrų choro daina. Po filmo visi kalbėsime apie fantastišką aktorę Ia Shugliashvili. Šiemet ji susirinks asmeninius apdovanojimus.“ (E. Pukšta)

Apie režisierių

Nana Ekvtimishvili (gim. 1978 m. Tbilisyje, Gruzijoje) ir Simon Groß (gim. 1976 m. Berlyne, Vokietijoje).

Filmografija

„Pačiame žydėjime“ (2013), „Mano laiminga šeima“ (2017, „Kino pavasaris“).