Uždaryti langą
Archyvas

Purvas

Filthy

Špína

2017 / Slovakija, Čekija / 90 min / N-13
7.9
Iš viso balsų: 14, vidurkis: 7.9
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Purvas on IMDb
Režisierius - Tereza Nvotová
Scenarijaus autoriai - Barbora Námerová
Aktoriai - Dominika Morávková, Anna Rakovská, Róbert Jakab, Patrik Holubář, Anna Šišková
Prodiuseriai - Peter Badač, Milos Lochman
Operatorius - Marek Dvořák
Montažas - Jiří Brožek, Michal Lánský, Janka Vlčková
Kompozitoriai - Jonatan Pastirčák, Adam Matej
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija - Moloko Film
Dialogai - slovakų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Paauglė Lena – nerūpestinga ir svajinga mergina, kurią žiauriai išprievartauja matematikos mokytojas. Jis – žavus vyras, kurį įsimylėjusios beveik visos mokyklos merginos, tad ar kas nors patikės Lena? Merginą taip traumuoja šis nutikimas, kad ji ir negali, ir nedrįsta niekam, net savo geriausiai draugei, papasakoti apie prievartą. Paauglei pakrinka nervai, ji bando nusižudyti, tad tėvai nusprendžia paguldyti ją į psichiatrijos ligoninę. Didžiausia bėda – kas patikės Lena ir kaip ji tai įrodys. Ligoninėje ji susipažįsta su kitomis merginomis ir supranta, kad tokia ji – ne viena.

„Šis filmas – režisierės baigiamasis darbas garsiojoje Prahos kino mokykloje FAMU. Ji imasi nemalonios temos – seksualinės prievartos. Retas kuris pagalvoja, kad moterims apie tai kalbėti ne tik gėda – tam tikra prasme jos jaučiasi tarsi vėl būtų prievartaujamos.“ (S. Lingevičiūtė)

 

Apie režisierių

Tereza Nvotová (gim. 1988 m. Slovakijoje).

Filmografija

„Jėzus yra normalus“ (2009, dok. f.), „Netikra įžvalga“ (2009, trumpametražis), „Aplink Annapurną“ (2010, dok. f.), „Žaidėjai“ (2010, trumpametražis), „Garaže“ (2010, trumpametražis), „Romų superžvaigždė“ (2012, trumpametražis dok. f.), „Disko šalis“ (2013, trumpametražis), „Purvas“ (2017, „Kino pavasaris“).