Uždaryti langą
Archyvas

Rekviem poniai J

Requiem for Mrs. J

Rekvijem za gospodju J

2017 / Serbija, Bulgarija, Makedonija, Rusijos Federacija, Prancūzija / 94 min / N-13
8.1
Iš viso balsų: 24, vidurkis: 8.1
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Rekviem poniai J on IMDb
Režisierius - Bojan Vuletić
Scenarijaus autoriai - Bojan Vuletić
Aktoriai - Mirjana Karanović, Boris Isaković, Jovana Gavrilović, Danica Nedeljković, Mira Banjac, Vučić Perović, Valčo Karamašev, Neven Bujić, Srđan Todorović, Pavle Đorđević
Prodiuseriai - Nenad Dukić, Pavlina Jeleva, Tomi Salkovski, Alexsander Rodnyansky, Alice Ormieres
Operatorius - Jelena Stanković
Montažas - Vladimir Pavlovski
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Soul Food Distribution
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - serbų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Jelenai jau bloga nuo gyvenimo. Prieš metus mirė vyras, moteris jaučiasi pavargusi ir vieniša, nors bute gyvena su dviem dukterimis ir anyta. Ji nusprendė savaitės pabaigoje, per vyro mirties metines, nusižudyti. Tam Jelena turi pasiruošusi pistoletą. Bet prieš tai dar turi sutvarkyti nemažai reikalų. Jai reikia susirasti antkapių meistrą, kad šis iškaltų jos gimimo ir mirties datas, įklijuotų nuotrauką, bei susitvarkyti sveikatos draudimą. Kad tai padarytų, Jelena privalo įrodyti, jog pastaruosius dvidešimt metų dirbo. Tyli ir kukli moteris pamažu suvokia, kad nestabilioje šalyje, vis dar išgyvenančioje pereinamąjį laikotarpį, ne taip viskas paprasta. Valdžia nesugeba suvaldyti chaoso, buvusi darbovietė bankrutavo, o likę darbuotojai vis tiek sėdi įmonėje, nes neturi ką veikti. Tačiau savaitės pabaiga nenumaldomai artėja.

„Kafkiška drama su juodojo humoro elementais. Dar kartą įsitikinsite, kad gyvenimas galbūt ir komplikuotas, bet mirtis – dar labiau.“ (S. Lingevičiūtė)

Filmografija

„Praktiškas Belgrado gidas su dainomis ir ašaromis“ (2011), „Auksinis amžius Leskovace“ (2015, dok. f.), „Rekviem poniai J“ (2017, „Kino pavasaris“).