Uždaryti langą
Archyvas
Žiūrėk filmą namuose

Šlovė

Glory

Slava

2016 / Bulgarija, Graikija / 100 min / N-13
8.0
Iš viso balsų: 65, vidurkis: 8.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Kristina Grozeva, Petar Valchanov
Scenarijaus autoriai - Kristina Grozeva, Petar Valchanov
Aktoriai - Stefan Denolyubov, Margita Gosheva, Milko Lazarov, Ana Bratoeva, Stanislav Ganchev, Mira Iskarova, Ivan Savov
Prodiuseriai - Kristina Grozeva, Petar Valchanov
Operatorius - Krum Rodriguez
Montažas - Petar Valchanov
Kompozitoriai - Hristo Namliev
Pardavimo agentas - Wide
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Gamybos kompanija -
Dialogai - bulgarų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Geležinkelio bėgių prižiūrėtojas Tsanko Petrovas randa ant bėgių didžiulę pinigų sumą. Vyras nepasilieka pinigų, atiduoda vadovybei, o ši – policijai. Emancipuota Bulgarijos transporto ministerijos atstovė spaudai Julija Staikova (žinoma „Pamokos“ aktorė Margita Gosheva) suvokia, kad tai puiki galimybė užmaskuoti bręstantį korupcijos skandalą, tad organizuoja ceremoniją, kurioje pašlovins Tsanko kaip darbo klasės herojų. Užsidaręs savyje ir mikčiojantis vyras per ceremoniją turi paspausti ranką ministrui, kuris Tsanko padovanoja naują laikrodį, bet šis iškart sugenda. Julija prieš tai nusega seną, labai brangų Tsanko laikrodį ir jį praranda. Tada ir prasideda desperatiška vyro kova bandant atgauti ne tik prarastą laikrodį, bet ir orumą.

„Dar viena režisierių dueto, sukūrusio „Pamoką“, intriguojanti istorija. Kaip ir ankstesniame filme, kūrėjai sugeba puikiai sukurti intrigą, prikaustyti žiūrovą prie ekrano ir palikti sutrikusį bei dvejojantį. Pabaiga tikrai privers sau ir kitiems užduoti daug klausimų.“ (S. Lingevičiūtė)

Filmografija

„Gyvenimo parabolė“ (2010, dok. f.), „Šuolis“ (2013, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Pamoka“ (2014, „Kino pavasaris“), „Šlovė“ (2016, „Kino pavasaris“).