Uždaryti langą
Archyvas

Stambulo katės

Kedi

2016 / Jungtinės Valstijos, Turkija / 80 min / V
8.7
Iš viso balsų: 47, vidurkis: 8.7
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Stambulo katės on IMDb
Režisierius - Ceyda Torun
Scenarijaus autoriai - Ceyda Torun
Aktoriai - Galata 'Sari', Karaköy 'Bengü', Kandilli 'Aslan Parçası', Samatya 'Psikopat', Organik 'Deniz', Cihangir 'Gamsiz', Nişantaşı 'Duman', Yaman Barlas, Arzu Göl, Necati Özer, Mine Söğüt, Teoman Toraman, Yilmaz Yildiz, Vecdi Kelav, Elif Nurşad Atalay, Bahri Artuğ, Bülent Üstün, Eda Dereci, Murat Söğütlüoğlu, Fatih Doğan
Prodiuseriai - Ceyda Torun, Charlie Wuppermann, John Keith Wasson, Ilan Arboleda
Operatorius - Charlie Wuppermann, Alp Korfali
Montažas - Mo Stoebe
Kompozitoriai - Kira Fontana
Pardavimo agentas - Termite Films
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - turkų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Ar kada susimąstėte, ką benamės katės veikia visą dieną? Šis filmas supažindins su tokiomis katėmis, kurios gyvena Stambulo gatvėse. Pas ką jos eina išsireikalauti ar nugvelbti maisto, kieno turgų ar parduotuvę jos pasirenka, kuriose miega, kur slepia savo kačiukus, ko reikia, kad katę pripažintų pagrindine jos gyvenamoje teritorijoje. Jei visi šie dalykai jums įdomūs ir kartais iki paryčių žiūrite video- su katėmis, šis filmas būtent jums. Stambulas ir katės neatsiejami, šiame mieste ne katės, o žmonės prie jų taikosi. Filmo herojės – devynios katės, o žmonės, besirūpinantys jomis, pagarbiai kalba apie augintines. Kiekviena turi savitą charakterį, yra išdidi ir ori.

„Kiekvienas kačių mylėtojas privalo pamatyti šį filmą. Taip pat ir tie, kurie planuoja vykti į Stambulą, nes katės yra šio miesto simbolis. Ir prisiminkite: jei katė jums murkia ir žiūri į akis – jums šypsosi gyvenimas.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Ceyda Torun (gim. Stambule, Turkijoje).


Filmografija

„Suvartojama meilė“ (2008, trumpametražis), „Stambulo katės“ (2016, dok. f., „Kino pavasaris“).