kovo 19 d. - balandžio 2 d.

Archyvas

Naujas Gogitos gyvenimas
Gogita's New Life Gogitas akhali tckovreba
2016 Gruzija, Kroatija 72 min N-13
Filmas pridėtas

Po 14 m., praleistų kalėjime, Gogitai metas grįžti į normalų gyvenimą. Vyro svajonės gana kuklios – nuosavas namas ir santuoka su miela moterimi. Bet kas susidomės neturtingu darbininku ir dar buvusiu kaliniu, kuris gyvena su motina? Tačiau Gogita internetinėje pažinčių svetainėje susipažįsta su Maka. Ji jau ne pirmos jaunystės ir tikrai ne pati gražiausia mergina pasaulyje, tačiau moka kepti skanius tortus. Dar net nesusitikusi pora pradeda regzti grandiozinius planus. Gogitos motinai tai visai nepatinka. Ji priekaištauja, kad Maka per stora, o Gogita gali susirasti gražesnę merginą. Režisierius ne tik fiksuoja Gogitą ir Maką, šie kartais turės vaidinti patys save surežisuotose scenose.

„Tragikomiška istorija apie paprastą vyrą ir moterį, kurie ieško meilės. Tai nėra dar vienas filmas apie sistemos auką. Atvirkščiai – Gogita užtikrintai kabinasi į gyvenimą ir įkvepia optimizmo, tad net ir kičinės detalės filme tampa tokios mielos.“ (S. Lingevičiūtė)

Filmografija
„Skola“ (2006, trumpametražis dok. f.), „Moterys iš Gruzijos“ (2009, dok. f.), „Gatvės dienos“ (2010), „Akli pasimatymai“ (2013, „Kino pavasaris“), „Naujas Gogitos gyvenimas“ (2016, dok. f., „Kino pavasaris“).

8.4
Iš viso balsų: 8
Režisierius - Levan Koguashvili
Scenarijaus autoriai - Levan Koguashvili
Aktoriai -
Prodiuseriai - Levan Koguashvili, Olena Yershova
Operatorius - Gigi Samsonadze
Montažas - Levan Koguashvili
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Deckert Distribution GMBH
Platintojas -
Gamybos kompanija - Tato Film
Dialogai - gruzinų
Subtitrai - lietuvių, anglų
Filmografija
„Skola“ (2006, trumpametražis dok. f.), „Moterys iš Gruzijos“ (2009, dok. f.), „Gatvės dienos“ (2010), „Akli pasimatymai“ (2013, „Kino pavasaris“), „Naujas Gogitos gyvenimas“ (2016, dok. f., „Kino pavasaris“).

Santa rekomenduoja
Mano laiminga šeima
2017 / Gruzija, Vokietija, Prancūzija / rež. Nana Ekvtimishvili, Simon Groß
My Happy Family
Chemi bednieri ojakhi

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.