Uždaryti langą
Archyvas

Du loterijos bilietai

Two Lottery Tickets

Doua lozuri

2016 / Rumunija / 86 min / N-13
7.7
Iš viso balsų: 39, vidurkis: 7.7
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Du loterijos bilietai on IMDb
Režisierius - Paul Negoescu
Scenarijaus autoriai - Paul Negoescu, Ion Luca Caragiale
Aktoriai - Dorian Boguta, Dragos Bucur, Alexandru Papadopol, Serban Pavlu, Andi Vasluianu
Prodiuseriai - Paul Negoescu, Dorian Boguta, Dragos Bucur, Alexandru Papadopol
Operatorius - Ana Draghici
Montažas - Alexandru Radu
Kompozitoriai - Flora Pop, Alin Zabrauteanu
Pardavimo agentas - Heretic Outreach
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - rumunų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Kažkur Dievo užmirštame Rumunijos krašte gyvena iš prigimties kvailas Dinelis. Laimė nuo jo nusisuko seniausiai. Jo garaže savo metalo laužą palieka tik nevykėliai, o kuklaus užmokesčio vos pakanka alaus bokalui. Būtent dėl alaus Dinelį paliko žmona ir išvyko į Italiją ieškoti geresnio gyvenimo. Bet staiga jam nusišypso laimė: pirktas loterijos bilietas (už draugų sumestus paskutinius centus) laimi 6 mln. eurų. Tačiau Dinelis nebūtų savimi, jei dar tą patį vakarą neprarastų bilieto. Jis kreipiasi pagalbos į du tokius pat nuolatinius bokalų kilnotojus ir nevykėlius geriausius draugus Silį bei Pompilijų. Trijulė apklausia namo kaimynus, kurie, tikėtina, matė piniginę su bilietu pasisavinusius vietinius gangsterius, sėda į mašiną ir važiuoja Bukarešto link vildamiesi surasti netikėtai pamestą auksinį popieriaus lapelį. Pakeliui jie sutiks daug ekscentriškų keistuolių, bepročių ir svajotojų.

„Genialumas glūdi paprastume. Minimalaus biudžeto bičiuliškas kelio filmas be jokių efektų prajuokins net didžiausią surūgėlį. Bent kelios atskiros scenos tikrai taps kultinės.“ (E. Pukšta)

Filmografija

„Egzaminas“ (2006, trumpametražis), „Namai“ (2007, trumpametražis), „Radu + Ana“ (2007, trumpametražis), „Per vėlu“ (2008, trumpametražis), „Trumpas pasivažinėjimas“ (2009, trumpametražis), „Rekonstrukcija“ (2009, trumpametražis), „Neįtikėtinas Tomos Kuzino likimas“ (2009, trumpametražis), „Derbis“ (2010, trumpametražis), „Horizontas“ (2012, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Atostogos Tailande“ (2012, „Kino pavasaris“), „Lietus Sarajeve“ (2013, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Du loterijos bilietai“ (2016, „Kino pavasaris“).