kovo 16–26d.

Archyvas

Myliu
Loving Milosc
2012 Lenkija 105 min N-16
Filmas pridėtas

Marija ir Tomekas santuokoje gyvena dešimt metų. Marija užima atsakingas pareigas miesto savivaldybėje, o Tomekas dirba architektu užsakymų nestokojančioje kompanijoje. Prieš kelias savaites jie persikėlė į naują butą ir ramiai laukia pirmojo kūdikio. Iš šalies atrodo, kad niekas negalėtų sugriauti Marijos ir Tomeko laimės. Tačiau viskas pasikeičia, kai po svarbaus renginio laisvadienio pasiprašiusią jauną moterį aplanko simpatijų jai neslepiantis miesto meras. Įtakingasis politikas išprievartauja nėščią Mariją, bet ji apsisprendžia apie patirtą pažeminimą nepranešti policijai ir nieko nepasakoti rūpestingam sutuoktiniui. Nuo šios lemtingos dienos Marijos ir Tomeko meilė patirs daug rimtų išbandymų.

Filmografija
„Išplėtimas 55“ (1998, diplominis darbas), „Vyrų reikalas“ (2001, trumpametražis), „Atkūrimas“ (2006), „Myliu“ (2012, „Kino pavasaris“).

Apie režisierių

Sławomiras Fabickis (gim. 1970 m. Varšuvoje, Lenkijoje)
0.0
Iš viso balsų: 0
Režisierius - Slawomir Fabicki
Scenarijaus autoriai - Marek Pruchniewski, Sławomir Fabicki
Aktoriai - Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Adam Woronowicz, Agata Kulesza, Dorota Kolak, Marian Dziędziel, Wojciech Mecwaldowski
Prodiuseriai - Leszek Rybarczyk, Marek Rudnicki
Operatorius - Piotr Szczepański
Montažas - Maciej Pawliński
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - ODEON
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - lenkų
Subtitrai - lietuvių, anglų
Filmografija
„Išplėtimas 55“ (1998, diplominis darbas), „Vyrų reikalas“ (2001, trumpametražis), „Atkūrimas“ (2006), „Myliu“ (2012, „Kino pavasaris“).

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.