kovo 19 d. - balandžio 2 d.

Archyvas

Alyvmedis
Zaytoun Zaytoun
2012 Jungtinė Karalystė, Izraelis, Prancūzija 107 min N-13
Filmas pridėtas

Dar prieš 1982 m. karą tarp Libano ir Izraelio daugybė palestiniečių šeimų gyveno Beirute, tačiau nuolat sulaukdavo vietinių gyventojų neapykantos išpuolių. Laikinose stovyklose įsikūręs jauni vyrai ir berniukai iš Palestinos neįsivaizdavo karo realybės, bet vieną dieną prie pat jų durų iš dangaus nukrito numušto Izraelio karinių pajėgų lėktuvo pilotas Yonis. 

Per Izraelio kariuomenės ataką žuvusio tėčio netekęs ir gyventi su ginklu jau įpratęs dvylikametis Fahedas kartu su būreliu berniukų ir spanieliu Čerčiliu apsiima saugoti į nelaisvę pakliuvusį pilotą. Tačiau Fahedas svajoja sugrįžti į gimtąjį kaimą ir persodinti ten mažą alyvmedį. Tai brangiausias ir vienintelis iš tėčio paveldėtas palikimas. Savo ruožtu Yonis supranta, kad jo dienos bus suskaičiuotos, jei nepavyks pabėgti. 

Izraelio pilotas pasiūlo palestiniečiui berniukui netikėtą sandėrį: jei Fahedas atrakins duris ir padės pasprukti iš miesto, Yonis padės paslapčia pereiti valstybės sieną ir bent trumpam sugrįžti į apleistus namus.

Filmografija

„Giedrą dieną matyti Damaskas“ (1984), „Zoharas“ (1993), „Sirijos nuotaka“ (2004), „Citrinmedis“ (2008, „Kino pavasaris“), „Žmogiškieji ištekliai“ (2010), „Alyvmedis“ (2012, „Kino pavasaris“).


Apie režisierių

Eranas Riklis (gim. 1954 m. Izraelyje).
0.0
Iš viso balsų: 0
Režisierius - Eranas Riklis
Scenarijaus autoriai - Nader Rizq
Aktoriai - Stephen Dorff, Abdallah El Akal, Alice Taglioni, Loai Nofi, Ali Suliman, Ashraf Barhom, Tarik Kopty, Jony Arbid
Prodiuseriai - Gareth Unwin, Fred Ritzenberg
Operatorius - Dan Laustsen
Montažas - Herve Schneid
Kompozitoriai - Cyril Morin
Pardavimo agentas - PATHE INTERNATIONAL
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų, arabų, hebrajų
Subtitrai - lietuvių, anglų
Filmografija

„Giedrą dieną matyti Damaskas“ (1984), „Zoharas“ (1993), „Sirijos nuotaka“ (2004), „Citrinmedis“ (2008, „Kino pavasaris“), „Žmogiškieji ištekliai“ (2010), „Alyvmedis“ (2012, „Kino pavasaris“).


Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.