Uždaryti langą
Archyvas
Žiūrėk filmą namuose

Palaukit mūsų!

Not without Us!

Nicht ohne uns!

2016 / Vokietija / 87 min / V
8.5
Iš viso balsų: 25, vidurkis: 8.5
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Palaukit mūsų! on IMDb
Režisierius - Sigrid Klausmann, Lina Lužytė, Ariana Kessissoblou, Insa Onken, Ali Kareem
Scenarijaus autoriai - Sigrid Klausmann, Walter Sittler
Aktoriai -
Prodiuseriai - Gerhardt Schmidt, Walter Sittler
Operatorius - Aymann Haider, Simon Drescher, Justyna Feicht, Klemens Krüger, Paul Morkel, Hoang Dzung, Thorsten Robert Harms, Ahmad Jalboush, John Pennebaker, Gerardo Milsztein, Jón Karl Helgason, Fredy Georg, Lina Lužytė
Montažas - Henk Drees
Kompozitoriai - Christopher Benstead, Nils Frahm, Lea-Marie Sittler
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija - Gemini Films & Library, Schneegans Productions
Dialogai - įgarsinta lietuviškai
Subtitrai - anglų

Režisierės Sigrid Klausmann ir Lina Lužytė kartu su vaikais iš viso pasaulio keliauja į jų mokyklas ir kalbasi apie jų kasdienybę. Vaikai į mokyklas keliauja skirtingiausiais būdais: ant asilų per kalnus Jordanijoje, keliasi valtimis per Mekongo upę Vietname, leidžiasi slidėmis nuo stačiausių kalvų arba liesdami taką balta neregio lazda. Filme atsiskleidžia individualūs, nuosaikūs gyvenimai bei savimi pasitikinčios kartos, besikabinančios į idealus negailestingo pasaulio fone, patirtis. Tai daugialypis vaikystės portretas, kuris skatina apmąstyti, kas vyksta svetur ir kas – visai arti.

„Nuoširdus, atviras, kupinas netikėtumų filmas apie vaikystę ir kelią į mokyklą. Patiks ir suaugusiesiems, ir mažiesiems kino žiūrovams.“ (M. Valiūnaitė)

Filmografija

Sigrid Klausmann: „Jūs skrisite!“ (2004-2006), „Lizetės vaikai“ (2009), „Thomas Hitzlspergeris ir miestelio vaikai“ (2010), „Palaukit mūsų!“ (2016, „Kino pavasaris“).  

Lina Lužytė: „Jau gerai tik dar šiek tiek“ (2009, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Igruški“ (2010, „Kino pavasaris“), „Amžinai kartu“ (2016), „Palaukit mūsų!“ (2016, „Kino pavasaris“).