Uždaryti langą
Archyvas

Laimingų Kalėdų, pone Mo!

Merry Christmas Mr. Mo

2016 / Pietų Korėja / 101 min / N-13
7.8
Iš viso balsų: 9, vidurkis: 7.8
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Laimingų Kalėdų, pone Mo! on IMDb
Režisierius - Lim Dae-hyung
Scenarijaus autoriai - Lim Dae-hyung
Aktoriai - Gi Ju-bong, David Oh, Go Won-hee, Jeon Yeo-bin
Prodiuseriai - Park Doo-hee
Operatorius - Moon Myung-hwan
Montažas - Park Se-young
Kompozitoriai - Ha Hyeon-jin
Pardavimo agentas - Indiestory Inc
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - korėjiečių, anglų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Pietų Korėjos pilietis Mo Geumsanas iš provincijos miesto išgirsta siaubingą diagnozę. Jis serga nepagydoma liga, o gyventi liko visai nedaug. Pono Mo kasdienybė visuomet tokia pati: prabunda anksti ryte, darbuojasi branginamoje kirpykloje, paplaukioja baseine ir išgeria tame pačiame bare. Sužinojęs, kad jo dienos suskaičiuotos, ponas Mo užsimano išpildyti seną svajonę ir pagaliau sukurti filmą. Vienišas vyras kreipiasi pagalbos į režisūrą studijuojantį sūnų, kuriam ilgai nedrįso paskambinti, ir jo draugę operatorę. Pakeliui į Seulą trijulė filmuoja scenas nebyliam trumpametražiam filmui ir parodijuoja kultinio Charlie Chaplino stilių. Savo tėčio nuo ankstyvos vaikystės nemačiusio Stefeno komedija „Laimingų Kalėdų, pone Mo!“ taps idealiausia dedikacija jam.

„Minimalistinė ir žaisminga tragikomedija jautriai atskleidžia gilią krizę šeimoje, vienišumo melancholiją ir neblėstančią meilę kinui. Filme labiausiai džiugina aukščiausio lygio vaidyba, prasmingas humoras ir bliuzo muzika.“ (E. Pukšta)

Filmografija

„Citrinos laikas“ (2013, trumpametražis), „JEIGU pasaulis“ (2014, trumpametražis), „Laimingų Kalėdų, pone Mo!“ (2016, „Kino pavasaris“).