Uždaryti langą
Archyvas
Žiūrėk filmą namuose

Aš nesu ponia Bovari

I Am Not Madame Bovary

Wo Bu Shi Pan Jinlian

2016 / Kinija / 137 min / N-13
8.0
Iš viso balsų: 71, vidurkis: 8.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Aš nesu ponia Bovari on IMDb
Režisierius - Xiaogang Feng
Scenarijaus autoriai - Liu Zhenyun
Aktoriai - Fan Bingbing, Guo Tao, Dong Chengpeng, Fan Wei, Li Zonghan, Liu Hua, Zhang Yi
Prodiuseriai - Sunny Sun, Zhonglei Wang
Operatorius - Luo Pan
Montažas - William Chang Suk Ping
Kompozitoriai - Wei Du
Pardavimo agentas - Wild Bunch
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - kinų mandarino
Subtitrai - lietuvių, anglų

Geriausiu San Sebastiano kino festivalio pripažintame filme pasakojama satyriška paprastos provincialės Li, sudrebinusios Kinijos teisinės sistemos pamatus, istorija. Li kreipiasi į vietinį teismą norėdama įrodyti, kad jos skyrybos su vyru buvo didžiausia apgaulė. Siekdami gauti antrą valstybinį būstą jiedu suvaidino skyrybas, bet kai Li suprato, kad vyras ja pasinaudojo – teisme apkaltinęs svetimavimu pasiglemžė naująjį butą ir ten įsikėlė su kita moterimi – Li nori susigrąžinti garbę: iš naujo susituokti ir tinkamai išsiskirti. Kai į jos prašymą visi pašaipiai numoja ranka, ji pradeda dešimtmetį trukusį peticijų rašymo ir neteisybės demaskavimo procesą.

„Vaizdą konstruodamas neįprastame apskritimo formate politinėmis satyromis garsėjantis režisierius šį kartą šaiposi iš vyrų, bijančių savarankiškų moterų. Tai ypatingos formos filmas, kurį būtina pamatyti.“ (A. Račaitytė)

Filmografija

„Pasaulis be vagių“ (2004), „Puota“ (2006), „Asamblėja“ (2007, „Kino pavasaris“), „Jei tu vienintelė“ (2008), „Po šoko“(2010), „Atodūsis“ (2010), „Atgal į 1942-uosius“ (2012), „Aš nesu ponia Bovari“ (2016, „Kino pavasaris“).