Uždaryti langą
Archyvas

Didelis didelis pasaulis

Big Big World

Koca dunya

2016 / Turkija / 101 min / N-13
7.3
Iš viso balsų: 11, vidurkis: 7.3
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Didelis didelis pasaulis on IMDb
Režisierius - Reha Erdem
Scenarijaus autoriai - Reha Erdem
Aktoriai - Ecem Uzun, Berke Karaer, Melisa Akman, Murat Deniz, Ayta Sozeri
Prodiuseriai - Ömer Atay
Operatorius - Florent Henry
Montažas - Reha Erdem
Kompozitoriai - Nils Frahm
Pardavimo agentas - Picture Tree International Gmbh
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - turkų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Ali ir Zuhal – paaugliai, vadinantys vienas kitą broliu ir seserimi, kartu užaugę prieglaudos namuose. Kai Ali sulaukia pilnametystės, jam tenka pradėti savarankišką gyvenimą, o Zuhal atiduodama globoti abejotinai šeimai ir jiems daugiau neleidžiama matytis. Desperatiškai stengdamasis išgelbėti Zuhal nuo ankstyvų vedybų Ali padaro baisų nusikaltimą. Jiedu pabėga į mišką, tolyn nuo civilizacijos, susikuria savo oazę ir bando pradėti naują gyvenimą apsupti paslaptingos gamtos, įvairiausių keistuolių ir konkrečių grėsmių.

„Maištingas, užburiančio grožio filmas panardins žiūrovus į paslaptingą dviejų jaunų žmonių susikurtą atskirą pasaulį. Režisierius daug kartų siunčia pavojaus signalus, bet ši kelionė į paslaptingą miško oazę nebus lengvai nuspėjama.“ (M. Valiūnaitė)

Filmografija

„O, mėnuli!“ (1988), „Pabėgimas dėl pinigų“ (1999), „Jūros daina“ (2001, trumpametražis), „Kas gi yra žmogus?“ (2004), „Laikai ir vėjai“ (2006), „Mano vienintelė šviesa“ (2008), „Kosmosas“ (2010), „Jin“ (2013), „Dainuojančios moterys“ (2013), „Didelis didelis pasaulis“ (2016, „Kino pavasaris“).