Uždaryti langą
Archyvas

Vabalai

Bugs

2016 / Danija, Nyderlandai, Prancūzija, Vokietija / 76 min / N-13
8.8
Iš viso balsų: 19, vidurkis: 8.8
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Vabalai on IMDb
Režisierius - Andreas Johnsen
Scenarijaus autoriai - Andreas Johnsen
Aktoriai - Josh Evans, Roberto Flore, Ben Reade
Prodiuseriai - Sigrid Dyekjær
Operatorius - Andreas Johnsen
Montažas - Menno Boer, Per Sandholt
Kompozitoriai - Spacelab , Anders AC Christensen, Mikkel Hess, Nikolaj Hess
Pardavimo agentas - Autlook Filmsales
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų, danų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Mokslininkai jau seniai apie vabalus ir kirmėles kalba kaip apie vieną svarbiausių ateities resursų, turėsiančių padėti išspręsti globalias maisto stygiaus problemas, tačiau tai nekeičia skeptiško vartotojų požiūrio. Trys charizmatiški šefai iš „René Redzepi“ eksperimentinio maisto laboratorijos Kopenhagoje keliauja po pasaulį ir tyrinėja, kaip valgomi vabalai ir kirmėlės. Jungdami egzotiškus ingredientus su vakarietiškos haute cuisine praktikomis jie bando sugriauti kultūrinius mitus ir atveria neregėtai platų naujų skonių bei tekstūrų pasaulį.

„Jei nedomina žiogų ravioliai, kirmėlių sūrio ledų ar bičių lervų ceviche skonis, bent turėtų rūpėti globali žmonių maitinimo situacija ir ateities sprendimai, neišsemiami žmogaus kūrybingumo klodai. Kaip tik apie tai ir kalbama šiame ekscentriškame filme.“ (A. Račaitytė)

Filmografija

„Ponas Catra: ištikimasis“ (2004, dok. f.), „Išvirkščiai“ (2005, dok. f.), „Kylančios užuolaidos: Rytų Afrikos muzikantai“ (2006, dok. f.), „Gera kopija, bloga kopija“ (2007, dok. f.), „Natasja“ (2008, dok. f.), „O, žmogau“ (2008, dok. f.), „Žmogžudystė“ (2009, dok. f.), „Lyg rojus“ (2011, dok. f.), „Vaikio gyvenimas“ (2012, dok. f.), „Ai Weiwei niekada nesigaili“ (2013, dok. f.), „Vabalai“ (2016, dok. f., „Kino pavasaris“).