Uždaryti langą
Archyvas

Šunys

Dogs

Câini

2016 / Rumunija, Prancūzija, Bulgarija, Kataras / 104 min / N-16
7.5
Iš viso balsų: 20, vidurkis: 7.5
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Šunys on IMDb
Režisierius - Bogdan Mirică
Scenarijaus autoriai - Bogdan Mirică
Aktoriai - Dragoș Bucur, Gheorghe Visu, Vlad Ivanov, Costel Cascaval, Constantin Cojocaru, Raluca Aprodu, Catalin Paraschiv, Emilian Oprea
Prodiuseriai - Marcela Ursu, Katya Trichkova, Elie Meirovitz
Operatorius - Andrei Butică
Montažas - Roxana Szel
Kompozitoriai - Codrin Lazar, Sorin Romanescu
Pardavimo agentas - Bac Films
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - rumunų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Jaunas miestietis Romanas atvyksta į kaimą netoli Ukrainos sienos perimti iš senelio paveldėto namo. Toli nuo civilizacijos jis atsiduria krašte, kurį valdo nerašyti įstatymai, nepanašūs į tuos, kuriuos Romanas žino ir kuriais pats vadovaujasi. Jo ketinimai parduoti sklypą kertasi su nuožmios nusikaltėlių gaujos planais. Nesuprasdamas, kokiame pavojuje atsidūrė, vaikinas stengiasi išsiaiškinti, kas vyksta šiame nuošaliame krašte. Greitai paaiškėja, kad vienintelis žmogus, norintis ir galintis kovoti su gauja ir charizmatiškuoju jos lyderiu, yra senyvas policijos viršininkas.

„Debiutinis Bogdano Mirică filmas stebina tikslumu – iki detalių apgalvotas scenarijus, suvaldytas režisūriškai, abejonių nepaliekanti aktorių vaidyba. Režisierius ne kartoja rumunų Naujosios bangos suformuotas auksines taisykles, bet kuria aštrų, įtemptą trilerį, taip pat taikliai analizuojantį Rumunijos periferijos realijas.“ (M. Valiūnaitė)

Filmografija

„Narkomanas“ (2010, trumpametražis), „Bora Bora“ (2011, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Šunys“ (2016, „Kino pavasaris“).