Uždaryti langą
Archyvas
Žiūrėk filmą namuose

Tarnaitė

The Handmaiden

Ah-ga-ssi

2016 / Pietų Korėja, Japonija / 141 min / N-18
8.8
Iš viso balsų: 121, vidurkis: 8.8
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Tarnaitė on IMDb
Režisierius - Park Chan-Wook
Scenarijaus autoriai - Park Chan-Wook, Chung Seo-Kyung
Aktoriai - Ha Jung-Woo, Kim Min-Hee, Kim Tae-Ri, Cho Jin-Woong, Moon So-Ri, Kim Hae-Sook
Prodiuseriai - Park Chan-Wook, Syd Lim
Operatorius - Chung Chung-hoon
Montažas - Kim Jae-Bum, Kim Sang-beom
Kompozitoriai - Jo Yeong-wook
Pardavimo agentas - CJ Entertainment
Platintojas - Nonstop Entertainment, MTÜ Must Käsi
Gamybos kompanija -
Dialogai - korėjiečių, japonų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Šiame Tolimųjų Rytų egzotika ir erotika alsuojančiame trileryje Park Chan-Wookas perkelia britų bestselerio „Fingersmith“ veiksmą iš Viktorijos laikų Anglijos į Pietų Korėją Japonijos okupacijos metais. Nuošaliame dvare kartu su valdingu dėde gyvena turtinga japonė Hideko. Apsupta prabangos, bet izoliuota nuo tikro gyvenimo ji tarnaite pasamdo jauną korėjietę. Hideko dar nežino, kad Suki yra apsukri kišenvagė, sudariusi sutartį su kitu aferistu, kuris apsimetęs japonų aristokratu bandys suvedžioti ir pavergti jos širdį. Suki mokant trapiąją Hideko apie gyvenimą su vyru, patarimai palengva virsta troškimais. Painus apgavystės planas ima griūti, kai tarp Hideko ir Suki įsižiebia geidulingi jausmai.

„Park Chan-Wookas kuria vizualiai turtingą ir painaus veiksmo kino reginį su iš ekranų senokai dingusia tikra erotika ir modernizuota tolimųjų kraštų ornamentika.“ (A. Račaitytė)

Filmografija

„Bendra saugumo zona“ (2000), „Užuojauta keršto ponui“ (2002), „Senis“ (2003), „Užuojauta keršto poniai“ (2005, „Kino pavasaris“), „Aš esu kyborgas, bet tai nieko“ (2006, „Kino pavasaris“), „Troškulys“ (2009, „Kino pavasaris“), „Naktinė žvejyba“ (2011, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Stokeriai“ (2013, „Kino pavasaris“), „Tarnaitė“ (2016, „Kino pavasaris“).