Uždaryti langą
Archyvas

Šeši aktai

Six Acts

Shesh peamim

2012 / Izraelis / 100 min / N-18
0.0
Iš viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Šeši aktai on IMDb
Režisierius - Jonathan Gurfinkel
Scenarijaus autoriai - Rona Segal
Aktoriai - Sivan Levi, Eviatar Mor, Roy Nik, Niv Zilberberg
Prodiuseriai - Udi Yerushalmy
Operatorius - Shark De Mayo
Montažas - Arik Lahav Leibovich
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - FILMS DISTRIBUTION
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - hebrajų
Subtitrai - lietuvių, anglų
Šeši aktai – tai šešių jaunuolių susitikimai su ta pačia seksualia mergina. Tikrais įvykiais paremtame filme pasakojama apie tamsiąsias paauglių seksualinio brendimo puses. Kur dažnai lankosi ir ką veikia turtingų tėvų ir gero gyvenimo išpaikinti šiuolaikiniai paaugliai?
Septyniolikmetė Gili apsisprendžia pakeisti mokyklą, kurioje dėl žemesnio socialinio statuso ji buvo pravardžiuojama nevykėle. Jau po kelių savaičių koketiška vilioklė pradeda susitikinėti su nepažįstamais vaikinais iš naujos mokyklos. Pasimatymai tampa vis aistringesni ir nepastebimai artėja link padorumo ribos peržengimo. Hormonų audrų veikiami vaikinai neatsisako pasinaudoti tuo, kas geranoriškai siūloma. Savo ruožtu Gili patenkinta rodomu dėmesiu. Ji jaučiasi geidžiama ir beatodairiškai puola vis į kitą glėbį, nesuprasdama, kad tampa tik vienkartinių aistrų žaisliuku.

Apie režisierių

Jonathanas Gurfinkelis (gim. 1978 m. Izraelyje)

Filmografija

„Pasirink mane“ (1996, TV), „Mano sūnus“ (2000, TV), „Arena“ (2001, dok. f.), „Eretz Nehederet“ (2006, TV), „Ekranai“ (2007, TV), „Šeši aktai“ (2012, „Kino pavasaris“).