Uždaryti langą
Archyvas

Praradimas

Demolition

2015 / Jungtinės Valstijos / 100 min / N-16
9.1
Iš viso balsų: 44, vidurkis: 9.1
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Praradimas on IMDb
Režisierius - Jean-Marc Vallée
Scenarijaus autoriai - Bryan Sipe
Aktoriai - Jake Gyllenhaal, Naomi Watts, Chris Cooper, Judah Lewis, Heather Lind
Prodiuseriai - Jean-Marc Vallée, Lianne Halfon, Russell Smith, Molly Smith, Trent Luckinbill, Sidney Kimmel
Operatorius - Yves Bélanger
Montažas - Jay M. Glen
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Sierra / Affinity
Platintojas - Acme Film
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių

Niujorkietis bankininkas Deivisas Mičelas (Jake Gyllenhaal) gyvena nerūpestingai ir mėgaujasi sėkme. Vieną dieną avarijoje žūsta jo žmona Julija ir Deivisas tarsi pabunda iš sapno. Draugai ir šeima bando jį paguosti, bet jis, rodos, nieko nejaučia. Laukdamas žinių apie žmoną ligoninėje, jis nori nusipirkti šokolado batonėlį iš automato, tačiau šis užstringa. Deiviso mintis taip užvaldo šis nutikimas, kad jis pradeda rašyti laiškus šokoladų automato bendrovei. Laiškai vis ilgėja, virsta savotiška išpažintimi. Į laiškus pradeda atsakinėti paslaptinga bendrovės darbuotoja Karen (Naomi Watts). Du žmonės randa bendrą kalbą. Susirašinėjimas Deivisą atpalaiduoja, jis imasi destruktyvių veiksmų: išardo namų baldus, juos naikina, sujaukia ir darbo vietą. Tačiau tarp Deiviso ir paslaptingosios Karen užsimezgusi graži draugystė padės jiems suvokti, kad yra už materialines gėrybes daug brangesnių dalykų.

„Režisierius ir vėl imasi savo mėgstamos temos: narplioti žmogaus emocijų gelmes. Nenustebkite, jei žiūrėdami filmą nubrauksite ne vieną ašarą.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Jean-Marc Vallée (gim. 1963 m. Monrealyje, Kanadoje).

Filmografija

„Juodasis sąrašas“ (1995), „C.R.A.Z.Y.“ (2005, „Kino pavasaris“), „Viktorija: jaunoji karalienė“ (2010), „Café de Flore“ (2011, „Kino pavasaris“), „Dalaso klubas“ (2013, „Kino pavasaris“), „Laukinė“ (2014, „Kino pavasaris“), „Praradimas“ (2015, „Kino pavasaris“).