Uždaryti langą
Archyvas

Hedis

Hedi

Inhebbek Hedi

2016 / Tunisas, Prancūzija, Belgija, Kataras, Jungtiniai Arabų Emyratai / 88 min / N-13
8.2
Iš viso balsų: 13, vidurkis: 8.2
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Hedis on IMDb
Režisierius - Mohamed Ben Attia
Scenarijaus autoriai - Mohamed Ben Attia
Aktoriai - Majd Mastoura, Rym Ben Messaoud, Sabah Bouzouita, Omnia Ben Ghali, Hakim Boumessoudi, Arwa Ben Smail
Prodiuseriai - Lina Chaabane Menzli, Delphine Tomson
Operatorius - Frédéric Noirhomme
Montažas - Azza Chaabouni, Ghalya Lacroix, Hafedh Laaridhi
Kompozitoriai - Omar Aloulou
Pardavimo agentas - Luxbox
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - arabų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Jaunas tunisietis Hedis gyvena įprastą gyvenimą, iš kurio jau nebesitiki jokių siurprizų. Jo ateitis greičiausiai susiklostys taip, kaip suplanuos kiti. Tą savaitę, kai mama ruošia jo vestuves, Hedžio bosas jį išsiunčia į pajūrio kurortą ieškoti naujų klientų. Tačiau Hedis neprieštarauja, žino, kad šeima viskuo pasirūpins, galiausiai juk ir žmoną jam išrinko mama... Tačiau įvyksta tai, ko niekas nesitikėjo. Viešbutyje Hedis įsimyli guvią turistų vadovę Rim. Atvirkščiai nei Hedis, Rim tvirtai stovi ant žemės ir žino, ko nori. Ji savo aistra gyvenimui greitai užkrečia ir Hedį, judviejų meilė atrodo stipresnė už viską, tačiau ar jis sugebės įveikti savo vidinius ir išorinius kalėjimus? Filmo pagrindinis aktorius Majdis Mastoura pelnė „Sidabrinį lokį“ už geriausią vaidybą.

„Nuostabu tai, kad iš pažiūros paprasta, tačiau nepamirštamai suvaidinta istorija apie save atrandantį jauną žmogų staiga atveria kur kas platesnę pokyčiams pribrendusio regiono panoramą.“ (A. Račaitytė)

Apie režisierių

Mohamed Ben Attia (gim. 1976 m. Tunise).

Filmografija

„Romantika, dvi tabletės ryte ir vakare“ (2004, trumpametražis), „Kaip ir kiti - KIF Lokhrin“ (2006, trumpametražis), „Mouja“ (2008, trumpametražis), „Loi 76“ (2011, trumpametražis), „Selma“ (2014, trumpametražis), „Hedis“ (2016, „Kino pavasaris“).