Uždaryti langą
Archyvas

Neteisėti santykiai

Illegitimate

Ilegitim

2016 / Rumunija, Lenkija, Prancūzija / 89 min
8.2
Iš viso balsų: 14, vidurkis: 8.2
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Neteisėti santykiai on IMDb
Režisierius - Adrian Sitaru
Scenarijaus autoriai - Adrian Sitaru, Alina Grigore
Aktoriai - Adrian Titieni, Alina Grigore, Bogdan Albulescu, Robi Urs, Cristina Olteanu, Anastasia Passerotti, Adrian Iacov
Prodiuseriai - Anamaria Antoci, Stanislaw Dziedzic, Klaudia Smieja
Operatorius - Adrian Silisteanu
Montažas - Adrian Sitaru
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija - 4 Proof Film
Dialogai - rumunų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Našlys Viktoras pietauja su keturiais suaugusiais vaikais ir jų antrom pusėm. Jis vis dar bando įrodyti, kad yra šeimos galva. Sūnus Kosma pareiškia tėvui, kad jo pavardė įrašyta dokumentuose, kuriuose nurodoma, jog Viktoras įskundė moteris, norėjusias pasipriešinti abortų draudimui, kuris galiojo iki 1989 m. Vyras ėmė teisintis, jog yra nusistatęs prieš abortus, o dvyniai Saša ir Romi turi būti dėkingi jam, nes motina norėjo pasidaryti abortą. Tačiau, kai Saša pareiškia, jog yra nėščia, tėvui ši naujiena tampa tikru išbandymu. Filme užduodamas klausimas, kaip skirtingos kartos turėtų viena kitą vertinti.

„Įsimena ir operatoriaus darbas, nes jo kamera visuomet įvykių centre, ir įtikinama aktorių vaidyba. Tai istorija ne tik apie uždraustus santykius, bet ir žmonių moralinius įsitikinimus, jų poelgius skirtinguose istoriniuose kontekstuose.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Adrianas Sitaru (gim. 1971 m. Timišoaroje, Rumunijoje).

Filmografija

„Bangos“ (2007, trumpametražis), „Susižavėjusi“ (2009), „Narvelis“ (2007, trumpametražis), „Geri ketinimai“ (2011, „Kino pavasaris“), „Plotas“ (2012, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Namuose“ (2012), „Mudu abudu“ (2013, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Menas“ (2014, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Ekskursija“ (2014, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Neteisėti santykiai“ (2016, „Kino pavasaris“).