Uždaryti langą
Archyvas

Kitas

Next

1990 / Jungtinė Karalystė / 5 min / N-7
0.0
Iš viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Barry Purves
Scenarijaus autoriai - Barry Purves, William Shakespeare (pjesių motyvais)
Aktoriai -
Prodiuseriai - Sara Mullock
Operatorius -
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų
Subtitrai -

Šiame užburiančiame animaciniame Barry Purveso filme kuriamas nekaltas, tačiau itin kūrybingas Shakespeare’o portretas. Subtilaus panašumo su pačiu Shakespeare’u turintis Vilas vaidina aktorių atrankoje priešais nepaprastai užsiėmusį prodiuserį Piterį. Šis beveik nepakelia akių ir nesidomi išskirtiniu pasirodymu. Nors pastangos patraukti neatidaus prodiuserio dėmesį ir bergždžios, per trumpiau nei penkias minutes Vilas žiūrovus supažindina su svarbiausiais Shakespeare’o kūrinių pastatymais. 

„Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad užmojis penkių minučių filme užčiuopti didžiojo rašytojo esmę yra pasmerktas nesėkmei, tačiau Barry Purvesas lengva ranka kuria nerūpestingą, bet taiklų eskizą ir įrodo, kad dideles istorijas galima papasakoti paprastai ir su humoru.“ (A. Račaitytė)

Apie režisierių

Barry J.C. Purves (gim. 1955 m. Vudbridže, Jungtinėje Karalystėje).

Filmografija

„Kitas“ (trumpametražis, 1990, „Kino pavasaris“), „Scenarijus“ (trumpametražis, 1993),  „Achilas“ (trumpametražis, 1995), „Gilbertas ir Salivanas: tikrieji modeliai“ (trumpametražis, 1998), „Kamuolys“ (trumpametražis, 2007), „Čaikovskis – elegija“ (trumpametražis, 2011).