Uždaryti langą
Archyvas

Viva

Viva

2015 / Airija, Kuba / 100 min / N-16
9.0
Iš viso balsų: 31, vidurkis: 9.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Viva on IMDb
Režisierius - Paddy Breathnach
Scenarijaus autoriai - Mark O'Halloran
Aktoriai - Héctor Medina, Jorge Perugorría, Luis Alberto García, Renata Maikel Machin Blanco, Paula Andrea Ali Rivera, Luis Manuel Alvarez, Laura Alemán, Mark O'Halloran
Prodiuseriai - Rob Walpole, Rebecca O'Flanagan, Nelson Navarro, Cathleen Dore
Operatorius - Cathal Watters
Montažas - Stephen O'Connell
Kompozitoriai - Stephen Rennicks
Pardavimo agentas - Mongrel International
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - ispanų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Vaikinas vardu Chesus gyvena nematomą ir pilką gyvenimą, palyginus su jo spalvingomis kolegomis. Jis kerpa ir šukuoja plaukus, daro makiažą grupei drag atlikėjų viename Havanos klubų. Tačiau Chesus taip pat svajoja apie sceną. Padedamas baro savininkės divos Mamos jis taip pat ima persirenginėti ir lipti į sceną dainuoti bei pasirenka vardą Viva. Tačiau vaikino gyvenimas pasuka kita linkme, kai netikėtai pasirodo jį vaikystėje palikęs boksininkas tėvas Anchelis, ką tik paleistas iš kalėjimo. Žinoma, vyras visiškai nesusižavi sūnaus nauja karjera. Chesus, kuriam visuomet šalia trūko tėvo turi pasirinkti tarp jo ir tarp gyvenimo būdo, kuris jam teikia džiaugsmo.

„Vizualiai paveikus filmas, kuriame veikėjai ne tik žmonės, bet ir pati Havana. Nuostabūs pasirodymai ir muzika. Jei ieškote kine egzotikos ir emocionalumo – filmas kaip tik jums.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Paddy Breathnach (gim. 1964 m. Dubline, Airijoje).

Filmografija

„Alisa“ (1994), „Ilgas kelias namo“ (1995), „Nugrimzdau žemyn“ (1997), „Žmogus apie šunį“ (2004), „Grybukai“ (2007), „Išprotėjęs šuo“ (2008), „Naktis, kai buvo pradėtas mano tėvas“ (2012, dok. f.), „Viva“ (2015, „Kino pavasaris“).