Uždaryti langą
Archyvas

Tada blogai, dabar gerai

Right Now, Wrong Then

Jigeumeun matgo geuttaeneun teullida

2015 / Pietų Korėja / 121 min / N-16
7.3
Iš viso balsų: 34, vidurkis: 7.3
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Tada blogai, dabar gerai on IMDb
Režisierius - Hong Sang-soo
Scenarijaus autoriai - Hong Sang-soo
Aktoriai - Jeong Jae-yeong, Kim Min-hee, Yoon Yeo-jeong, Yoo Joon-sang, Gi Ju-bong, Ko Ah-sung, Seo Young-hwa
Prodiuseriai - Kim Kyoung Hee
Operatorius - Park Hong-yeol
Montažas - Hahm Sung-won
Kompozitoriai - Jeong Yong-jin
Pardavimo agentas - Finecut Co. Ltd.
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - korėjiečių
Subtitrai - lietuvių, anglų

Kino režisierius Ham Čiunsu į savo filmo peržiūrą ir debatus nepažįstamame mieste per klaidą atvyksta diena anksčiau. Stabtelėjęs pailsėti senovinių rūmų kieme, jis sutinka žavią jauną menininkę Hvidžiong. Režisierius įkalbina merginą parodyti savo paveikslus. Diena nepastebimai slenka herojams šnekučiuojantis tapytojos studijoje, restorane besimėgaujant vakariene, Hvidžiong draugų namuose geriant sakę. Stiprėjant jųdviejų artumui ir, beje, herojų girtumui, iš šalies pasigirsta klausimas, ar Čiunsu yra vedęs. Nors atsakymas nuvils Hvidžiong, jam nelieka nieko kito, kaip tik pripažinti tiesą… 2015 m. filmas buvo apdovanotas pagrindiniu Lokarno kino festivalio prizu. 

„Hong Sang-soo yra kino burtininkas. Visuomet pavergia savo filmų lengvumu ir autoironija. Iš pažiūros paprasti filmų scenarijai „kapstosi“ po žmonių gyvenimų ir jų tarpusavio santykių subtilybes.“ (A. Račaitytė)

Apie režisierių

Hong Sang-soo (gim. 1960 m. Seule, Pietų Korėjoje).

Filmografija

„Diena, kai paršiukas įkrito į šulinį“ (1996), „Kvangvono provincijos galia“ (1998), „Nekaltoji, kurią nurengė jos viengungiai“ (2000), „Moteris yra vyro ateitis“ (2004), „Sakmė apie kiną“ (2005), „Moteris pajūryje“ (2006), „Naktis ir diena“ (2008), „Tarsi tu viską žinotum“ (2009), „Hahaha“ (2010), „Oki kinas“ (2010), „Diena, kai jis atvyksta“ (2011), „Kitoje šalyje“ (2012, „Kino pavasaris“), „Niekieno duktė Haevon“ (2013), „Mūsų Sunhi“ (2013), „Laisvės kalva“ (2014, „Kino pavasaris“), „Tada blogai, dabar gerai“ (2015, „Kino pavasaris“).