kovo 14–27d.

Archyvas

Berniukas ir pasaulis
Boy & the World O Menino e o Mundo
2013 Brazilija 80 min V
Filmas pridėtas

Tėtei išvykus į miestą ieškoti darbo, mažojo Kukos gyvenimas kaime apsiverčia aukštyn kojom. Norėdamas susigrąžinti prarastą šeimą berniukas leidžiasi į paieškas. Tolstant nuo saugių namų, žengiant į civilizacijos gilumą palengva plečiasi berniuko akiratis. Kuką stebina begalinis gatvių tinkas, parduotuvių vitrinos, naktį nušviečiančios neoninės iškabos ir šiame industriniame peizaže klaidžiojantys gyvūnai – mašinos. Tai pasaka apie skirtumus tarp kaimo ir miesto, rankų ir mechaninio darbo, turtingų ir vargšų, bet svarbiausia – šio sąmyšio viduryje tarsi daina skambančias žmonių širdis ir sielas. Turtingą, karnavalo spalvomis nuspalvintą, fejerverkais nusagstytą filmo vaizdinę plotmę puošia savo grožiu nenusileidžiantys fleitos, sambos ir brazilų hiphopo garsai.

„Šis pieštinės animacijos šedevras ne tik prikelia mažų ir didelių žiūrovų vaizduotes skrydžiams, bet ir paprasta, vaikams suprantama forma kalba apie itin aktualius moralės bei pasaulio raidos klausimus.“ (A. Račaitytė)

Filmografija

„Baidyklė“ (1998, trumpametražis),  „Kosminis berniukas“ (2007), „Gimimas“ (2007, trumpametražis), „Berniukas ir pasaulis“ (2014, „Kino Pavasaris“).


9.2
Iš viso balsų: 25
Režisierius - Alê Abreu
Scenarijaus autoriai - Alê Abreu
Aktoriai - Vinicius Garcia (balsas), Felip Zilse (balsas), Marco Aurélio Campos (balsas)
Prodiuseriai - Fernanda Carvalho, Tita Tessler
Operatorius -
Montažas - Alê Abreu
Kompozitoriai - Ruben Feffer
Pardavimo agentas - Elo Company
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Gamybos kompanija -
Dialogai - portugalų (atvirkštine eiga)
Subtitrai - be subtitrų
Filmografija

„Baidyklė“ (1998, trumpametražis),  „Kosminis berniukas“ (2007), „Gimimas“ (2007, trumpametražis), „Berniukas ir pasaulis“ (2014, „Kino Pavasaris“).


Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.