Uždaryti langą
Archyvas

Drėgmė

Humidity

Vlažnost

2016 / Serbija, Nyderlandai, Graikija / 113 min / N-16
8.6
Iš viso balsų: 17, vidurkis: 8.6
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Drėgmė on IMDb
Režisierius - Nikola Ljuca
Scenarijaus autoriai - Nikola Ljuca, Stasa Bajač
Aktoriai - Miloš Timotijevič, Tamara Krčunovič, Maria Kraakman, Slaven Doslo, Katarina Markovič, Jasna Ornela Berly, Dragan Bakema, Fedja Stojanovič, Biljana Keskenovič, Jelena Stupljanin, Milan Marič, Marija Opsenica
Prodiuseriai - Nataša Damjanovič, Vladimir Vidič, Derk-jan Warrink, Joost De Vries, Leontine Petit
Operatorius - Maja Radosevič
Montažas - Nataša Damjanovič, Jelena Rošič, Vladimir Vidič
Kompozitoriai - Janja Lončar
Pardavimo agentas - Soul Food Distribution
Platintojas -
Gamybos kompanija - Dart Film
Dialogai - serbų, anglų, prancūzų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Patraukli trisdešimtmetė Mina praleidžia naktį ir rytą su jaunesniu meilužiu ir iškart važiuoja į Belgrado oro uostą pasitikti savo vyro Petaro ir jo kolegos. Petaras, gerai uždirbantis verslininkas, nepastebi keistų žmonos žvilgsnių. Po kelionės jis nusprendžia prigulti, o pabudęs antrosios pusės neberanda. Draugų vakarėlyje sužinojęs, kad Minos ten nėra, pameluoja, kad ši sunegalavo. Tačiau ji negrįžta ir kitą dieną, tad vyrui belieka toliau meluoti aplinkiniams. Petaras gal ir norėtų kam nors pasiguosti, bet jo draugai ir šeima per daug įsigilinę į savas problemas. Niekas nepastebi, kad vyriškiui negera. Galiausiai vidiniai demonai Petarą užvaldo ir tai pradeda jį gąsdinti. Jis nepripažins, kad turi bėdų, tačiau kuo daugiau stengiasi užgniaužti savo emocijas, tuo labiau jos darosi nevaldomos.

„Kitoks filmas iš Serbijos. Jaunas režisierius šįkart nesirenka karo temos (kuri pastaruoju metu itin dažna serbų kine), o pažvelgia į šiuolaikinių trisdešimtmečių problemas. Ši psichologinė drama neleis nuobodžiauti iki paskutinės minutės.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Nikola Ljuca (gim. 1985 m. Belgrade, Serbijoje).

Filmografija

„Vasaros pradžia“ (2008, trumpametražis), „Ketvirtadienis“ (2010, trumpametražis), „Scenos su moterimis“ (2011, trumpametražis), „Seržantas“ (2012, trumpametražis), „Drėgmė“ (2016, „Kino pavasaris“).