Uždaryti langą
Archyvas

Valpurgijos naktis

Walpurgis Night

Noc Walpurgii

2015 / Lenkija / 75 min / N-13
8.5
Iš viso balsų: 13, vidurkis: 8.5
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Marcin Bortkiewicz
Scenarijaus autoriai - Marcin Bortkiewicz, Magdalena Gauer
Aktoriai - Malgorzata Zajaczkowska (Leading Actress), Philippe Tłokiński (Leading Actor), Monika Mariotti (Supporting Actress), Mieczysław Gajda (Supporting Actor)
Prodiuseriai - Sebastian Petryk
Operatorius - Andrzej Wojciechowski
Montažas - Piotr Mendelowski
Kompozitoriai - Marek Czerniewicz
Pardavimo agentas - Film Republic
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - lenkų, prancūzų, anglų
Subtitrai - lietuvių, anglų

1969-ieji, Šveicarija. Jaunas prancūzų žurnalistas apsilanko pas operos solistę kaip tik tuo metu, kai ši iš persirengimo kambario išveja savo tarnaitę. Nors vaikinas tikina norįs tik paimti interviu, jo nepatogūs klausimai verčia primadoną pasinerti į skausmingus prisiminimus ir atlikti savotišką išpažintį ne tik žurnalistui, bet ir sau pačiai. Abu pradeda erotišką žodinį žaidimą, kuris atskleidžia moters gyvenimo istoriją. Ji yra lenkų žydė, išgyvenusi holokaustą ir po karo pradėjusi dainuoti Milano „La Scaloje“. Tai, ką galiausiai abu sužinos, pakeis abiejų gyvenimus.

„Įtaigus kamerinis dviejų aktorių filmas. Abiejų veikėjų laipsniškai atskleidžiamos paslaptys prikausto prie ekrano iki paskutinio kadro.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Marcin Bortkiewicz (gim. 1976 m. Slupske, Lenkijoje).

Filmografija

„Iš atminties“ (2011, trumpametražis), „Kairė veido pusė“ (2013, trumpametražis), „Valpurgijos naktis“ (2015, „Kino pavasaris“).