Uždaryti langą
Archyvas

Panamerican Machinery

Panamerican Machinery

Maquinaria Panamericana

2016 / Meksika, Lenkija / 90 min / N-13
6.8
Iš viso balsų: 11, vidurkis: 6.8
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Panamerican Machinery on IMDb
Režisierius - Joaquín del Paso
Scenarijaus autoriai - Joaquín del Paso, Lucy Pawlak
Aktoriai - Ramiro Orozco, Delfino Lopez, Javier Zaragoza, Cecilia García, Cesar Panini, Edmundo Mosqueira, Irene Ramirez, Regina Dupacci
Prodiuseriai - Joaquín del Paso, Susana Bernal
Operatorius - Fredrik Olsson
Montažas - Raúl Barreras
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Luxbox
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - ispanų, anglų, vokiečių
Subtitrai - lietuvių, anglų

Bendrovėje „Panamerican Machinery“ eilinis penktadienio rytas. Jos specializacija:automobilių konstravimas, remontas ir naikinimas. Darbuotojai jau gyvena savaitgalio nuotaikomis. Kiekvienas rutiną paįvairina savais ritualais, tačiau netikėtas įvykis sujaukia jų ramų, monotonišką gyvenimą. Bendrovės viršininkas ponas Alechandras aptinkamas negyvas sandėlyje. Šis nutikimas viską pakeičia – bendrovei gresia bankrotas, vyresniems darbuotojams nebešviečia jokios perspektyvos rasti darbą kur nors kitur, o ką jau kalbėti apie pensiją. Pasimetę, išsigandę ir gedintys tarnautojai nusprendžia užsibarikaduoti savo darbovietėje.

„Tai absurdo komedija apie kvailą žmogaus norą, kad lemiamus sprendimus už jį priimtų kas nors kitas. Juk taip gyventi daug saugiau ir atsakomybės mažiau.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Joaquín del Paso (gim. 1980 m. Meksike, Meksikoje).

Filmografija

„Absoliuti Tomaso Šviefelio tiesa“ (2010, trumpametražis), „Maskva“ (2011, trumpametražis), „Svajonė apie San Chuaną“ (2012, dok. f.), „Dvyniai“ (2014, trumpametražis), "Panamerican Machinery“ (2016, „Kino pavasaris“).