Uždaryti langą
Archyvas

Nemirtingas

Immortal

Mamiroo

2015 / Iranas / 90 min / N-13
8.2
Iš viso balsų: 12, vidurkis: 8.2
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Hadi Mohaghegh
Scenarijaus autoriai - Hadi Mohaghegh
Aktoriai - Yadollah Shadmani, Meysam Farhomand
Prodiuseriai - Reza Mohaghegh, Majid Barzegar
Operatorius - Roozbeh Raiga
Montažas - Majid Barzegar
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Taat Films
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - persų
Subtitrai - lietuvių, anglų

60-metis vienišius Ajazas neapkenčia gyvenimo. Giliai širdyje jis jaučia kaltę dėl šeimos narių žūties. Prieš keletą metų būtent jis mikroautobusu vežė namo iš vestuvių pokylio artimiausius giminaičius, tačiau nesuvaldė automobilio ir nutiko nelaimė. Užsispyręs Ajazas nuolat ieško pačių įvairiausių būdų, kaip nutraukti savo gyvybę ir užbaigti slegiančias kančias. Bet jo pastangas kiekvieną kartą nutraukia anūkas Ebrahimas arba ištikimas šuo. Kruopelytę vilties ir optimizmo įkvepia tarp senų daiktų rasta garsajuostė, kurioje išliko Ajazo žmonos balso įrašas.

„2015 metais Busano kino festivalio konkursinėje programoje „Naujosios srovės“ apdovanota drama nepretenzinga, labiau primena savotišką kelio filmą apie kenčiantį žmogų, norintį pasitraukti iš šio pasaulio, bet vis nesėkmingai.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Hadi Mohaghegh (gim. 1979 m. Dehdašte, Irane).

Filmografija

„Mano žemės broliai“ (2010, trumpametražis), „Žvilgsnis į dangų“ (2012, trumpametražis), „Tai gali nutikti ir tau“ (2012, trumpametražis), „Bardou“ (2013), „Nemirtingas“ (2015, „Kino pavasaris“).