Uždaryti langą
Archyvas

Įsibrovimas

Interruption

2015 / Graikija, Prancūzija, Kroatija / 105 min / N-13
6.6
Iš viso balsų: 20, vidurkis: 6.6
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Įsibrovimas on IMDb
Režisierius - Yorgos Zois
Scenarijaus autoriai - Yorgos Zois
Aktoriai - Christos Stergioglou, Alexia Kaltshiki, Maria Kallimani, Maria Filini, Alexandros Vardaxoglou, Natassa Brouzioti, Vasilis Andreou
Prodiuseriai - Maria Drandaki, Elie Meirovitz, Sinisa Juričič
Operatorius - Yannis Kanakis
Montažas - Yannis Chalkiadakis
Kompozitoriai - Sylvain Chauveau, Novi_sad
Pardavimo agentas - EZ Films
Platintojas -
Gamybos kompanija - Homemade Films
Dialogai - graikų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Pagrindiniame Atėnų teatre vyks postmodernus spektaklis pagal klasikinę graikų tragediją. Kaip ir kiekvieną vakarą, žiūrovai sueina į salę ir vaidinimas prasideda. Tik staiga scenoje užsidega šviesos ir veiksmą trumpam nutraukia septyni iš parterio pakilę juodai apsirengę ir pistoletais ginkluoti jaunuoliai. Jie mandagiai atsiprašo už sutrukdymą, prisistato kaip tragedijos choras ir pakviečia žiūrovus aktyviau įsitraukti į spektaklį. Kas šie žmonės? Ar jie priklauso trupei ir vykdo režisieriaus nurodymus? Ar ši netikėta invazija yra realesnė negu atrodo iš tikrųjų? Netrukus scenoje išnyksta ribos tarp tiesos ir melo, logikos ir absurdo, tikrovės ir fikcijos. Tačiau vaidinimas tęsiasi. Susidomėjusi publika vis dar nesupranta, ar intriguojantis įsibrovimas buvo suplanuotas. Spektaklis baigsis numatytu laiku, bet iki tol gali visko nutikti.

„Filmą įkvėpė tikri įvykiai, kai 2002 metais Maskvoje, Dubrovkos teatre, įkaitais buvo paimti spektaklio žiūrovai. Tačiau režisierius nesiekia atkartoti realios istorijos, jis trina ribas tarp aukų ir įsibrovėlių – visi tampa vieno vaidinimo veikėjais.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Yorgos Zois (gim. 1982 m. Atėnuose, Graikijoje).

Filmografija

„Užburtas ratas“ (2010, trumpametražis, „Kino pavasaris“), „Už ribų“ (2012, trumpametražis), „Įsibrovimas“ (2015, „Kino pavasaris“).