Uždaryti langą
Archyvas

Apie futbolą

On Football

O futebol

2015 / Ispanija / 68 min / N-13
8.0
Iš viso balsų: 5, vidurkis: 8.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Apie futbolą on IMDb
Režisierius - Sergio Oksman
Scenarijaus autoriai - Sergio Oksman, Carlos Muguiro
Aktoriai - Sergio Oksman, Simão Oksman
Prodiuseriai - Sergio Oksman
Operatorius - André Brandão
Montažas - Carlos Muguiro, Sergio Oksman
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Dok Films
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - portugalų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Ispanijoje gyvenantis režisierius Sergio nematė savo tėvo Simao daugiau nei 20 metų. Po netikėto pasimatymo vieną lietingą dieną jie susitaria susitikti per 2014 m. pasaulio futbolo čempionatą ir praleisti daugiau laiko kartu. Sergio pasiima kamerą ir grįžta į gimtąjį San Paulą, tikėdamasis prisiminti vaikystę, kai dažnai su tėvu eidavo į futbolo varžybas. Bet dabar Simao neturi laiko važiuoti į stadioną, o labiau mėgsta žiūrėti rungtynes baruose, degalinėse, garažuose, kitose vietose bei visiškai netrokšta leistis filmuojamas namuose. Kruopščiai apgalvotas Sergio tvarkaraštis ima strigti, nes jam prireikia taikytis prie netikėtų tėvo užgaidų, o santykių gerinimo planą sukomplikuoja neprognozuojami dramatiški įvykiai. Kas gi galėjo numatyti, kad Brazilija pralaimės 1:7 namų aikštėje?

„Jautriame minimalistiniame filme riba tarp autentiškos dokumentikos, genialiai suvaidintų situacijų ir asmeninės dramos nepastebimai išsitrina. Pasirodo, futbolas, kinas ir gyvenimas yra nenuspėjami iki pačios paskutinės minutės.“ (E. Pukšta)

Apie režisierių

Sergio Oksman (gim. 1970 m. San Paule, Brazilijoje).

Filmografija

„Laivo broliai“ (1996, dok. f.), „Baltas balsas“ (2000, dok. f.), „Aznaras-Almunia: rinkimų dienoraštis“ (2000, dok. f.), „Nakties likučiai“ (2001, dok. f.), „Kosmetologė“ (2005, dok. f.), „Sudie, Amerika“ (2006, dok. f.), „Kito žmogaus užrašai“ (2009, trumpametražis), „Istorija apie Modlinų šeimą“ (2012, trumpametražis dok. f., „Kino pavasaris“), „Apie futbolą“ (2015, „Kino pavasaris“).