Uždaryti langą
Archyvas

Ponas Gaga

Mr. Gaga

2015 / Izraelis, Švedija / 100 min / N-13
9.2
Iš viso balsų: 43, vidurkis: 9.2
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Ponas Gaga on IMDb
Režisierius - Tomer Heymann
Scenarijaus autoriai - Tomer Heymann
Aktoriai - Ohad Naharin
Prodiuseriai - Barak Heymann
Operatorius - Itai Raziel
Montažas - Ido Mochrik, Alon Greenberg, Ron Omer
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Heymann Brothers Films
Platintojas -
Gamybos kompanija - Heymann Brothers Films
Dialogai - anglų, hebrajų
Subtitrai - lietuvių, anglų

„Gaga“ yra vieno genialiausių choreografų Ohado Naharino sugalvota unikali šokio judesių kalba. Ji ne tik turi gydomųjų galių, bet ir įkvepia iš naujo atrasti savo kūno galimybes, suteikia neįtikėtino lankstumo, lavina ištvermę, išlaisvina vaizduotę ir jusles. Ekscentriškas Ohado Naharino požiūris į profesiją stipriai prisidėjo prie modernaus šokio tobulėjimo per pastaruosius dešimtmečius. Šokio guru vadovaujamose trupėse subręsta ir užauga pasaulinės modernaus šokio žvaigždės. Režisierius Tomeras Heymannas pažįsta Ohadą Nahariną daugiau nei 20 metų ir filmuotis įkalbinėjo bent kelis kartus, tačiau griežtasis choreografas kameras į savo gyvenimą įsileido tik prieš 8 metus. Režisierius taip pat kalbino choreografo artimiausius draugus, tėvus, kolegas, bendražygius, trupės šokėjus ir gerbėjus (viena iš jų – aktorė Natalie Portman).

„Įspūdingų spektaklių pasirodymais paįvairintame filme išvysime, kaip atsiskleidė po studijų JAV į Izraelį grįžęs Ohadas Naharinas ir kaip jam pavyko Batshevos šokio trupę nuvesti ant geidžiamiausių viso pasaulio šokių kolektyvų pjedestalo. Originalumu garsėjantis choreografas teigia, kad sunkiausiomis akimirkomis tereikia ištarti frazę „gabalėlis pyrago“. (E. Pukšta)

Apie režisierių

Tomer Heymann (gim. 1970 m. Kfar Jedidoje, Izraelyje).

Filmografija

„Juokis, kol pradėsiu verkti“ (2000, trumpametražis dok. f.), „Tai mane šiek tiek baugina“ (2001, dok. f.), „Suknista Avivo karta“ (2003, dok. f.), „Tiltas per Vadį“ (2006, dok. f.), „Popierinės lėlės“ (2006, dok. f.), „Juoda ant balto“ (2007, dok. f.), „Neryšku“ (2007, dok. f.), „Nušoviau savo meilę“ (2010, dok. f.), „Karalienė be karūnos“ (2011, dok. f.), „Aliza“ (2014, dok. f.), „Ponas Gaga“ (2015, dok. f., „Kino pavasaris“).