Uždaryti langą
Archyvas

Nežiūrėk į mane taip

Don’t Look At Me That Way

Schau mich nicht so an

2015 / Vokietija, Mongolija / 88 min / N-18
6.7
Iš viso balsų: 18, vidurkis: 6.7
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Nežiūrėk į mane taip on IMDb
Režisierius - Uisenma Borchu
Scenarijaus autoriai - Uisenma Borchu
Aktoriai - Uisenma Borchu, Catrina Stemmer, Josef Bierbichler, Anne-Marie Weisz
Prodiuseriai - Martin Kosok, Alexander Fritzemeyer, Julian Anselmino
Operatorius - Sven Zellner
Montažas - Christine Schorr, Uisenma Borchu
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Dreifilm
Platintojas -
Gamybos kompanija - Dreifilm
Dialogai - vokiečių, mongolų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Vienos nakties nuotykių ištroškusi ir lovos partnerius keičianti Hedi apsigyvena romantiškos vienišės Ivos (geriausia režisierės draugė ir pirmą kartą kine vaidinanti neprofesionali aktorė Catrina Stemmer) kaimynystėje. Jauna mama viena augina charizmatišką dukrelę Sofiją, bet jai nuolat trūksta laiko. Dviejų moterų žvilgsniai susitinka namo kieme. Iva beprotiškai įsimyli Hedi, ši, atrodo, neabejinga naujai draugei, nors neskuba įsipareigoti vien tik jai. Hedi sutinka prižiūrėti Sofiją, kai Ivai prireikia išeiti. Vieną dieną ji papasakoja apie netikėtai apsireiškusį tėvą (legendinis vokiečių aktorius Josefas Bierbichleris, pažįstamas iš vaidmenų pas Wernerį Herzogą ir Michaelį Haneke’ę). Draugės viltingai laukia pažadėjusio užsukti į svečius Sofijos senelio, bet šis kažkodėl nesirodo. Hedi nusprendžia jo paieškoti viešbutyje, apie tai nieko nepasakiusi Ivai.  

„Vos 25 tūkst. eurų kainavęs Vokietijoje gyvenančios mongolų kilmės režisierės pilnametražis debiutas stebina drąsiomis, intymiomis ir atviromis sekso scenomis. Miuncheno kino festivalyje tarptautinės kino kritikų federacijos (FIPRESCI) prizu apdovanota režisierė Uisenma Borchu pati atlieka pagrindinį vaidmenį.“ (E. Pukšta)

Apie režisierių

Uisenma Borchu (gim. 1984 m. Ulanbatare, Mongolijoje).

Filmografija

„Duok man daugiau“ (2007, trumpametražis dok. f.), „Vorų paplūdimys“ (2008, trumpametražis), „Smuikų kupinas dangus“ (2009, trumpametražis dok. f.), „Apaštalas Tomas“ (2011, trumpametražis), „Nežiūrėk į mane taip“ (2015, „Kino pavasaris“).