Uždaryti langą
Archyvas

Gimtinė

Motherland

Ana Yurdu

2015 / Turkija, Graikija / 90 min / N-13
7.6
Iš viso balsų: 5, vidurkis: 7.6
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Gimtinė on IMDb
Režisierius - Senem Tüzen
Scenarijaus autoriai - Senem Tüzen
Aktoriai - Esra Bezen Bilgin, Nihal Koldas, Semih Aydin, Fatma Kısa
Prodiuseriai - Olena Yershova, Sevil Demirci, Adam Isenberg, Senem Tüzen
Operatorius - Vedat Özdemir
Montažas - Adam Isenberg, Yorgos Mavropsaridis
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Zela Film
Platintojas -
Gamybos kompanija - Zela Film
Dialogai - turkų
Subtitrai - lietuvių, anglų

35-erių rašytoja Nesrin bėga nuo Stambule tvyrančio chaoso į šeimai priklausančius mirusios močiutės namus Turkijos provincijoje. Jai reikia paprastesnio gyvenimo, primityvesnių sąlygų ir vienatvės, kad užglaistytų širdies sopulį po sunkių skyrybų su vyru ir užbaigtų pirmąjį romaną. Nesrin visai nesitikėjo, kad tomis pačiomis dienomis į Anatolijos kaimą sugrįš konservatyvioji ir dėmesio reikalaujanti mama. Atvykusi be jokio perspėjimo, ji neišgirsta Nesrin prašymo palikti ją vieną ramybėje. Atsinaujina seni nesutarimai ir konfliktas neišvengiamas. Nesrin apleidžia noras rašyti ir optimistinės svajos apie gyvenimą kaime apkarsta. Po daugelio metų nesimatymo ribotoje erdvėje susitikusios dvi moterys viena kitai tikrai nenusileis.

„Geriausiu Azijos filmu Varšuvos kino festivalyje pripažinta drama per Azijos ir Okeanijos kino meno akademijos apdovanojimų ceremoniją Brisbene pelnė svariausią prizą – debiutinis režisierės Senem Tüzen darbas buvo įvertintas už geriausią scenarijų (populiariai šis apdovanojimas vadinamas Azijos „Oskaru“).“ (E. Pukšta)

Apie režisierių

Senem Tüzen (gim. 1980 m. Ankaroje, Turkijoje).

Filmografija

„Vienas pasaulis“ (2007, trumpametražis), „Pienas ir šokoladas“ (2008, trumpametražis), „Gimtinė“ (2015, „Kino pavasaris“).