Uždaryti langą
Archyvas

Arabų balsas

The Idol

Ya Tayr El Tayer

2015 / Jungtinė Karalystė, Palestina, Nyderlandai, Kataras, Jungtiniai Arabų Emyratai / 100 min / N-13
8.6
Iš viso balsų: 28, vidurkis: 8.6
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Arabų balsas on IMDb
Režisierius - Hany Abu-Assad
Scenarijaus autoriai - Hany Abu-Assad, Sameh Zoabi
Aktoriai - Tawfeek Barhom, Ali Suliman, Nadine Labaki, Qais Atallah, Hiba Atallah, Ahmad Qassim, Abdelkarim Abu Baraka, Saber Shreim, Ahmed Al Rokh
Prodiuseriai - Hany Abu-Assad, Ali Jaafar, Amira Diab
Operatorius - Ehab Assal
Montažas - Eyas Salman
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Seville International
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - arabų
Subtitrai - lietuvių, anglų

UNESCO premija Azijos ir Okeanijos kino akademijos ceremonijoje apdovanoto filmo pradžioje supažindinama su dešimtmečiu Mohamedu Asafu (Qais Atallah) ir jo dvylikamete seserimi Nour (Hiba Atallah). Jie abu nepaprastai mėgsta muziką, su draugais Ashrafu ir Omaru kuria planus, kaip sukurti grupę ir įsigyti muzikos instrumentų. Nour greit suvokia, kad jos brolis turi puikų balsą. Ji daugiausia iš visų stengiasi reklamuoti naują grupę ir ieško progų jai pasirodyti. Tačiau Gazoje ne tik koncertuoti, bet ir gyventi neramu. Vis dėlto Nour nenuleidžia rankų ir bando įkvėpti brolį. Ji svajoja, kad Mohamedas įveiks visus sunkumus ir parodys pasauliui, kokiu balsu jis apdovanotas.

„Gazos gyventojams ir palestiniečiams Mohamedas Asafas įkūnija viltį, kad jie gali įveikti visas negandas ir neviltį. Atkaklumas padėjo vaikinui išpildyti didžiausią troškimą. Šis filmas visiems turėtų priminti, kad verta gyventi vien dėl svajonių.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Hany Abu-Assad (gim. 1961 m. Palestinoje).

Filmografija

„Nazaretas 2000“ (2001, dok. f.), „Ford Transit“ (2002, dok. f.), „Ranos vestuvės“ (2002), „Rojus čia“ (2005, „Kino pavasaris“), „Kurjeris“ (2012), „Omaras“ (2013, „Kino pavasaris“), „Arabų balsas“ (2015, „Kino pavasaris“).