Uždaryti langą
Archyvas
Žiūrėk filmą namuose

Honkongo trilogija

Hong Kong Trilogy: Preschooled Preoccupied Preposterous

Hoeng Gong Saam Bou Kuk

2015 / Honkongas / 85 min / N-13
8.3
Iš viso balsų: 24, vidurkis: 8.3
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Honkongo trilogija on IMDb
Režisierius - Christopher Doyle
Scenarijaus autoriai - Christopher Doyle
Aktoriai -
Prodiuseriai - Jenny Suen, Ken Hui
Operatorius - Christopher Doyle
Montažas - AQ Lee, Jinpo Yip
Kompozitoriai - Kevin Cheuk Chung Lau
Pardavimo agentas - Stray Dogs
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Gamybos kompanija -
Dialogai - anglų, mandarinų, kantonų
Subtitrai - lietuvių

Žinomas operatorius ir menininkas Christopheris Doyle’as sugrįžta prie režisūros. Filme triptike jungdamas vaidybinio ir dokumentinio kino stilius į pasakojimą apie Honkongą ir jo žmones, Doyle’as susitelkia į trijų amžiaus grupių atstovus: ikimokyklinukus, studentus ir senolius. Visi veikėjai laisvai improvizuoja pagal savo pačių atskleidžiamas istorijas, kurias žiūrovui pasakoja balsas už kadro. Vaikai kalbasi apie skirtingas pasaulio religijas ir svarsto, kodėl jų tiek daug, jauni reperiai ir menininkai dalijasi kasdienybe alternatyviame muzikos bare, studentai, pradėję „geltonųjų skėčių“ revoliuciją, užima miesto gatves, o senjorai važinėjasi specialiais aklų pasimatymų tramvajais. Visi charakteriai atskleisti su nepaprastu švelnumu ir meile.

„Christopheris Doyle’as šiuo filmu įgarsina Honkongą jo gyventojų balsais, jų istorijos ir kasdieniai maršrutai parodo miestą naujoje šviesoje, o svarbiausia – išvengiama stereotipiškų Honkongo vaizdinių.“ (M. Valiūnaitė)

Filmografija

„Keliauju su žodžiais“ (1999), „Porte de Choisy“ filme „Myliu tave, Paryžiau“ (2006, trumpametražis), „Honkongo trilogija“ (2015, „Kino pavasaris“).