Uždaryti langą
Archyvas

Demonai

The Demons

Les démons

2015 / Kanada / 118 min / N-16
7.0
Iš viso balsų: 6, vidurkis: 7.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Demonai on IMDb
Režisierius - Philippe Lesage
Scenarijaus autoriai - Philippe Lesage
Aktoriai - Edouard Tremblay-Grenier, Pier-Luc Funk, Yannick Gobeil-Dugas, Vassili Schneider, Sarah Mottet, Mathis Thomas, Victoria Diamond, Laurent Lucas, Alfred Poirier
Prodiuseriai - Galilé Marion-Gauvin
Operatorius - Nicolas Canniccioni
Montažas - Mathieu Bouchard-Malo
Kompozitoriai - Pye Corner Audio
Pardavimo agentas - Be For Films
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - prancūzų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Monrealyje sklinda gandai apie vis dažniau grobiamus berniukus. Tokios žinios pasėja baimę net taikiame ir tyliame priemiesčio rajone. Lakia vaizduote ir jautriu charakteriu išsiskiriantis dešimtmetis Feliksas bijo absoliučiai visko. Tėvai susipyko dėl eilinės smulkmenos – Feliksas nerimauja dėl skyrybų. Televizijoje ir laikraščiuose aptarinėjami pagrobimai skatina berniuką visur regėti pavojingus maniakus, serijinius žudikus ir įtikėti, kad kita nusikaltėlių auka taps būtent jis. Ramybėje vaiko nepalieka net įtartini kaimynai. Atsitiktinai išgirdęs apie kažkur plintančią AIDS grėsmę, Feliksas bando išsiaiškinti, ar dar neserga šia liga. Pamažu vaizduotės demonai persikelia į baugią tikrovę gatvėje, miške, atrakcionų parke, mokykloje, baseine per plaukimo pamokas.

„Įtraukiantis, jaudinantis, provokuojantis, šokiruojantis ir įtemptas filmas apie sudėtingiausią brandos laikotarpį. Juntama Michaelio Haneke’s ir Ulricho Seidlio įtaka.“ (E. Pukšta)

Apie režisierių

Philippe Lesage (gim. Kvebeke, Kanadoje).

Filmografija

„Ar galime gyventi kartu?“ (2006, dok. f.), „Kaip galėtum įrodyti, kad mažos žuvytės būna laimingos?“ (2009, dok. f.), „Širdis, kuri plaka“ (2010, dok. f.), „Lailu“ (2012, dok. f.), „Kopenhaga. Meilės istorija“ (2014), „Demonai“ (2015, „Kino pavasaris“).