Uždaryti langą
Archyvas

Mūsų kasdienis gyvenimas

Our Everyday Life

Naša svakodnevna priča

2015 / Bosnija ir Hercegovina, Kroatija, Vokietija, Slovėnija / 90 min / N-13
8.4
Iš viso balsų: 11, vidurkis: 8.4
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Mūsų kasdienis gyvenimas on IMDb
Režisierius - Ines Tanović
Scenarijaus autoriai - Ines Tanović
Aktoriai - Nina Violić, Jasna Ornela Bery, Emir Hadžihafizbegović, Uliks Fehmiu, Maja Izetbegović, Vedrana Seksan, Marko Mandić
Prodiuseriai - Zdenka Gold, Alem Babić, Dunja Klemenc, Sinisa Juricic
Operatorius - Erol Zubčević
Montažas - Redžinald Šimek
Kompozitoriai - Halka
Pardavimo agentas - Dokument D.o.o.sarajevo
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - bosnių, vokiečių
Subtitrai - lietuvių, anglų

Marija spaudžia šviežias daržovių sultis savo keturiasdešimtmečiam sūnui Sašai. Jis vis dar gyvena su tėvais, nors turi gerai apmokamą kompiuterių specialisto darbą. Saša mielas, protingas, paslaugus, tačiau nelaimingas. Jis vis negali pamiršti seniai jį palikusios merginos Ninos. Ji apkrėtė vaikiną hepatitu C, per karą pabėgo su CNN žurnalistu nė neatsisveikinusi. Motina stipriai nerimauja dėl sūnaus ligos ir stengiasi kuo geriau jį prižiūrėti. Sašos sesuo Senada su vyru įsikūrusi Malmėje ir vis bando duoti broliui gerų patarimų, tačiau atsisako aplankyti gimtinę. Marija kenčia dėl sūnaus depresijos ir toli gyvenančios dukters. Be to, ji nuolat konfliktuoja su vyru Muhamedu, mat šis vaikams per griežtas. Saša ir Muhamedas taip įsigilinę į savo problemas ir pasinėrę į savigailą, kad visiškai nepastebi Marijos kančių.

„Tai jautrus vienos šeimos gyvenimo portretas. Anksčiau režisierė kūrė dokumentinius filmus, tad pirmoje vaidybinėje juostoje jaučiamas jausmų autentiškumas ir objektyvus žvilgsnis į kiekvieną personažą. Šis darbas – Bosnijos ir Hercegovinos kandidatas į „Oskarą“.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Ines Tanović (gim. Sarajeve, Bosnijoje ir Hercegovinoje).

Filmografija

„Sindromas“ (1998, trumpametražis), „Be cukraus“ (2002, trumpametražis), „Pradėti iš naujo“ (2010, trumpametražis), „Diena Drinoje“ (2011, dok. f.), „Gyvas paminklas“ (2012, dok. f.), „Anglies kasykla“ (2012, dok. f.), „Geto 59“ (2014, dok. f.), „Mūsų kasdienis gyvenimas“ (2015, „Kino pavasaris“).