Uždaryti langą
Archyvas

Įtūžis

Frenzy

Abluka

2015 / Turkija, Prancūzija, Kataras / 117 min / N-16
7.1
Iš viso balsų: 9, vidurkis: 7.1
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Įtūžis on IMDb
Režisierius - Emin Alper
Scenarijaus autoriai - Emin Alper
Aktoriai - Mehmet Ozgur, Berkay Ates, Tülin Özen, Müfit Kayacan, Ozan Akbaba
Prodiuseriai - Nadir Operli, Enis Kostepen, Pierre-Emmanuel Fleurantin, Cem Doruk
Operatorius - Adam Jandrup
Montažas - Osman Bayraktaroglu
Kompozitoriai - Cevdet Erek
Pardavimo agentas - The Match Factory
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - turkų
Subtitrai - lietuvių

15 metų kalėjime atsėdėjęs Kadiras pagaliau sulaukia teisėsaugos malonės. Įtakingas policijos inspektorius Hamza sutiko paleisti jį į laisvę anksčiau laiko už įsipareigojimą dirbti šiukšlių surinkėju įtartiname miesto rajone. Kadiras privalės pranešti policijai apie bet kokius tarp šiukšlių pastebėtus sprogių medžiagų likučius. Jis nekantrauja susirasti laiškus į kalėjimą rašiusį brolį Ahmetą. Tačiau pirmasis susitikimas su seniai matytu jaunėliu nuvilia. Suirzęs ir nepatenkintas Kadiro pasirodymu, šis paprašo artimiausių draugų poros Ali ir Meral užleisti Kadirui laisvą kambarį savo bute. Ahmeto nenoras bendrauti Kadirui sukelia visokių įtarimų, jis prisigalvoja įvairiausių sąmokslo teorijų. Stambulą sukrečia dar viena teroristų ataka. Policijos turimi įkalčiai veda į lūšnyną, už kurį atsakingas Kadiras.

„Azijos ir Okeanijos kino meno akademijos Didžiuoju žiuri prizu už scenarijų ir režisūrą apdovanotas ir Venecijos kino festivalio specialios žiuri premijos nusipelnęs psichologinis trileris vaizduoja smurto, terorizmo krečiamą šiuolaikinį Stambulą.“ (E. Pukšta)

Apie režisierių

Emin Alper (gim. 1974 m. Turkijoje).

Filmografija

„Laiškas“ (2005, trumpametražis), „Rifatas“ (2006, trumpametražis), „Už kalvų“ (2012), „Įtūžis“ (2015, „Kino pavasaris“).