Uždaryti langą
Archyvas
Žiūrėk filmą namuose

Vyrai ir viščiukai

Men & Chicken

Mænd & høns

2015 / Danija / 100 min / N-16
7.4
Iš viso balsų: 90, vidurkis: 7.4
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Vyrai ir viščiukai on IMDb
Režisierius - Anders Thomas Jensen
Scenarijaus autoriai - Anders Thomas Jensen
Aktoriai - Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, David Dencik, Søren Malling, Nicolas Bro
Prodiuseriai - Kim Magnusson, Tivi Magnusson
Operatorius - Sebastian Blenkov
Montažas - Anders Villadsen
Kompozitoriai - Frans Bak, Jeppe Kaas
Pardavimo agentas - Level K
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - danų
Subtitrai - lietuvių, anglų

357,9 tūkst. žiūrovų Danijos kino teatruose sulaukusioje juodojoje komedijoje nepanašūs vienas į kitą broliai Elijas (neatpažįstamai pasikeitęs stereotipus laužantis Madsas Mikkelsenas) ir Gabrielis (Davidas Dencikas) žiūri vienintelį mirusio tėvo palikimą – vaizdajuostę su paslapčia nufilmuota išpažintimi. Senolis atskleidžia nemalonią tiesą: jiedu gimė kitoje šeimoje (galbūt net turi skirtingus tėvus) ir buvo įvaikinti. Išgirsta naujiena dar labiau supriešina retai bendraujančius „brolius“, bet paskatina nuplaukti į gimtą Orko salą. Jie tikisi pasikalbėti su biologiniais tėvais, kurie galbūt dar gyvena apleistame salos dvare. Beprotiškos akistatos su mįslingai tylinčiais gyventojais, įvairiausiais paukščiais, gyvūnais ir dar trimis nepažįstamais ištvirkėliais broliais (juos vaidina „Adomo obuolių“ aktoriai Nikolajus Lie Kaasas ir Nicolas Bro) pateikia svečiams žiaurią ir pribloškiančią staigmeną. Elijas ir Gabrielis išsiaiškina šokiruojančių faktų apie savo gimimo aplinkybes ir tikrąją šeimą.

„Beprotiškos, labai juodos komedijos, mokslinės fantastikos, siaubo trilerio, provokuojančios satyros ir šokiruojančios dramos mišinys apie vištas, žąsis, kalakutus, paršus, mušeikas brolius, tenisą, narvą, orgijas, skaudžias egzekucijas, DNR formules ir pačią keisčiausią pasaulyje šeimą neabejotinai patikrins jūsų gebėjimą juoktis.“ (E. Pukšta)

Filmografija

„Ernstas ir šviesa“ (1996, trumpametražis), „Dirigentas Volfgangas“ (1997, trumpametražis), „Rinkimų naktis“ (1999, trumpametražis), „Mirksinčios šviesos“ (2000), „Žalieji skerdikai“ (2003), „Adomo obuoliai“ (2005, „Kino pavasaris“), „Vyrai ir viščiukai“ (2015, „Kino pavasaris“).