Uždaryti langą
Archyvas

Viktorija

Viktoria

2014 / Bulgarija, Rumunija / 155 min / N-13
7.4
Viso balsų: 5, vidurkis: 7.4
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Viktorija on IMDb
Režisierius - Maya Vitkova
Scenarijaus autoriai - Maya Vitkova
Aktoriai - Irmena Chichikova, Daria Vitkova, Kalina Vitkova, Mariana Krumova, Georgi Spasov, Dimo Dimov, Svetoslav Draganov
Prodiuseriai - Maya Vitkova, Anca Puiu
Operatorius - Krum Rodriguez
Montažas - Alexander Etimov
Kompozitoriai - Kaloyan Dimitrov
Pardavimo agentas - Viktoria Films
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - bulgarų
Subtitrai - lietuvių, anglų
Borijana svajoja išvykti į Vakarus ir pasiryžusi negimdyti vaiko komunistinėje Bulgarijoje. Nepaisant visų radikaliausių pastangų atsikratyti nelaukiamo kūdikio, dukrelė ateina į pasaulį 1979 m. lapkričio 10 d. Mažoji Viktorija neturi bambos ir yra paskelbiama šalies dešimtmečio vaiku. Komunistų partijos sekretorius ir šalies lyderis Todoras Živkovas devynerius metus lepina mergaitę dėmesiu ir prabangiomis dovanomis. Tačiau jos populiarumas žlunga kaip ir komunizmas visoje Europoje. Tą pačią 1989 m. lapkričio 10 d. galutinai subyra Viktorijos tėvų santuoka. Bet ar gali politiniai pokyčiai ir naujos epochos sunkumai suartinti atsainią motiną Borijaną ir meilės trokštančią dukterį Viktoriją?

2010 m. „Kino pavasario” konkursinėje programoje „Nauja Europa – nauji vardai” nugalėjusios bulgarų dramos „Rytų pjesės” prodiuserė Maya Vitkova debiutuoja su vizualiu, lyrišku, intymiu ir epiniu filmu, kuris buvo brandintas net ketverius metus ir pasaulinei premjerai atrinktas į 2014 m. Sandanso kino festivalį, o po to apkeliavo daugiau nei 50 kino festivalių.

Apie režisierių

Maya Vitkova (gim. 1978 m. Sofijoje, Bulgarijoje)

Filmografija

„Motinos ir dukros” (2006, trumpametražis dok. f.), „Mano pavargęs tėvas” (2010, trumpametražis), „Viktorija” (2013, „Kino pavasaris”).