kovo 19 d. - balandžio 2 d.

Archyvas

Meilė trunka trejus metus
L'amour dure trois ans
T
Filmas pridėtas
Markas ir Ana aistringai įsimyli ir susituokia, tačiau greitai meilė praeina ir prasideda karčios skyrybos. Kad jų jausmai blėsta, atskleidžia menka detalė: Ana uždeda ranką ant Marko kojos, o šiam rodos, kad moteris jį liečia gumine pirštine. Po skyrybų Markas Maronjė dienomis yra literatūros kritikas, o naktimis – populiarios skilties straipsnių autorius, rašantis cinišką romaną „Meilė trunka trejus metus“, į kurį visiškai pasineria analizuodamas save. Tačiau prieš pat išleisdamas knygą jis ir vėl beprotiškai įsimyli juslišką moterį Alisą, spinduliuojančią žavesiu. Bet ar ji tikrai Marko mylimoji?

Apie režisierių

Frédéricas Beigbederis (gim. 1965 m. Neji prie Senos, Prancūzija) – rašytojas, literatūros kritikas. 2003 m. gavo Prancūzijos literatūros apdovanojimą už romaną „Windows on the World“, o knyga „Prancūziškas romanas“ buvo apdovanota viena prestižiškiausių literatūrinių „Renaudot“ premijų. „Meilė trunka tejus metus“ – rašytojo debiutinis filmas ir jo to paties pavadinimo romano adaptacija. Rinktinė filmografija: „Meilė trunka trejus metus“ (2011, „Kino pavasaris“ )
0.0
Iš viso balsų: 0
Metai - 2011
Šalis - Prancūzija
Žanras -
Trukmė - 90 min
Režisierius - Frédéric Beigbeder
Scenarijaus autoriai - Frédéric Beigbeder, Christopje Turpin, Gilles Verdiani
Aktoriai - Louise Bourgoin, Gaspard Proust, JoeyStarr, Jonathan Lambert, Frederique Bel, Nicolas Bedos, Valerie Lemercier, Elisa Sednaoui, Bernard Menez, Anny Dupery
Prodiuseriai - Michael Gentile, Alain Kruger
Operatorius - Yves Cape
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas - Europacorp / ACME Films
Dialogai - prancūzų
Subtitrai - lietuvių

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.