kovo 24 – balandžio 3 d.

Archyvas

Gilyn į prarają
N-16
Filmas pridėtas
Naujojo Wernerio Herzogo filmo pagrindinė tema – nusikaltimas ir bausmė. Teksaso valstijoje įvykdomas kraupus nusikaltimas – du paaugliai dėl mašinos nužudo moterį, jos sūnų ir jo draugą. Tačiau mašinos vis tiek nesugeba pavogti. Dabar šie jaunuoliai jau suaugę ir vienas jų laukia mirties bausmės, iki kurios liko mažiau nei dešimt dienų. Režisierius nevengia rodyti policijos tyrimo metu užfiksuotų šiurpių vaizdų, o vienas nusikaltimo tyrėjas detaliai atpasakoja visą įvykių eigą. Herzogas nemoralizuoja ir negaili nei aukų, nei kaltininkų. Jam svarbu išsiaiškinti, kokios yra nusikaltimo priežastys. Jaunuoliai, kurie tai padarė, užaugo skurde ir nemylimi, jie iki šiol nepripažįsta savo kaltės. O laukiantis mirties jau svajoja apie rojų ir, gavęs paskutinį žodį, ištaria, kad atleidžia aukų giminėms. Mirties bausmės ir viešos egzekucijos akivaizdoje keliamas klausimas, ar ne kiekvieno iš mūsų viduje slypi užslėptas pasitenkinimas, stebint kito mirtį.

Apie režisierių

Werneris Herzogas (gim. 1942 m. Miunchene, Vokietijoje) užaugo atokiame Bavarijos regiono kaime. Kad pastatytų pirmąjį filmą, būdamas devyniolikos pradėjo dirbti suvirintoju. Nuo to laiko sukūrė daugiau nei penkiasdešimt pilno metražo filmų. Yra pelnęs begalę apdovanojimų, tarp jų ir Kanų kino festivalio Didįjį žiuri prizą už filmą „Kiekvienas už save, o Dievas prieš visus“ (1974). Dokumentinio filmo „Gilyn į prarają“ premjera įvyko 2011 m. Tarptautiniuose Teluridės ir Toronto kino festivaliuose. Rinktinė filmografija: „Fata Morgana“ (1972, „Kino pavasaris“), „Agirė – Dievo rūstybė“ (1972, „Kino pavasaris“), „Kasparo Hauzerio paslaptis“ (1974, „Kino pavasaris“), „Stiklo širdis“ (1976, „Kino pavasaris“), „Strošekas“ (1977, „Kino pavasaris“), „Nosferatu“ (1979, „Kino pavasaris“), „Voicekas“ (1979, „Kino pavasaris“), „Vergų krantas“ (1987, „Kino pavasaris“„Mažajam Diteriui reikia skristi“ (1997, dok., „Kino pavasaris“„Mano geriausias draugas" (1999, dok., „Kino pavasaris"), „Nenugalimasis" (2001, filmuotas Lietuvoje), „Žmogus lokys“ (2005, dok., „Kino pavasaris“„Blogas policininkas“ (2009, rodytas Lietuvoje), „Pamirštų sapnų urvas“ (2010, dok., „Kino pavasaris“„Gilyn į prarają“ (2011, dok., „Kino pavasaris“), „Odė žmogaus aušrai“ (2011, tr. metr., dok., „Kino pavasaris“.
0.0
Iš viso balsų: 0
Metai - 2011
Šalis - Vokietija, Kanada
Žanras -
Trukmė - 106 min
Režisierius - Werner Herzog
Scenarijaus autoriai - Werner Herzog
Aktoriai - Richard Lopez, Michael Perry, Damon Hall, Lisa Stotler-Balloun, Charles Richardson, Jason Burkett, Jared Talbert, Amanda West, Delbert Burkett, Melyssa Thompson-Burkett, Fred Allen
Prodiuseriai - Amy Briamonte, Henry Schleiff, Sara Kozak, Andre Singer, Lucki Stipetic
Operatorius - Peter Zeitlinger
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas - Werner Herzog Film Office
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.