kovo 24 – balandžio 3 d.

Archyvas

Salos prezidentas
T
Filmas pridėtas
Tai istorija apie Maldyvų prezidentą Mohamedą Nasheedą, kuriam kaip nė vienos kitos šalies vadovui tenka susidurti ne tik su valstybės, bet ir kiekvieno jos gyventojo išlikimu. Po dvidešimt metų trukusios kovos su brutaliu režimu keturiasdešimt vienerių metų Nesheedas tapo Maldyvų prezidentu ir susidūrė su dar didesne problema. Maldyvai – salų valstybė Indijos vandenyne ir žemiausia pasaulio šalis. Jos aukščiausia vieta yra 2,3 m virš jūros lygio. Tad jei vandenyno lygis pakiltų bent 3 m, užlietų visas 1200 salų, sudarančių šią respubliką. Nebent didžiosios pasaulio šalys imtųsi dramatiškų priemonių stabdyti globalinį atšilimą.

Apie režisierių

Jonas Shenkas (gimė Lankasteryje, Pensilvanijos valstijoje, JAV) baigė Stanfordo universitete dokumentikos studijas ir turi daug patirties ne tik režisuodamas filmus, bet juos ir filmuodamas. Jis sukūrė du pilno metražo dokumentinius filmus „Prarasti Sudano vaikinai“ ir „Salos prezidentas“ (2011), kuris Toronto kino festivalyje buvo apdovanotas žiūrovų prizu. Rinktinė filmografija: "Pabėgėliai iš Sudano" (2003, dok.f.), "Salos presidentas" (2011, dok.f., "Kino pavasaris").
0.0
Iš viso balsų: 0
Metai - 2011
Šalis - JAV
Žanras -
Trukmė - 101 min
Režisierius - Jon Shenk
Scenarijaus autoriai - Jon Shenk
Aktoriai - President Mohamed Nasheed, Aminath Shauna,Mohamed Aslam, Mark Lynas, Ahmed Naseem, Paul Roberts, Ahmed Shaheed
Prodiuseriai - Bonni Cohen, Richard Berge
Operatorius - Jon Shenk
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas - Menemsha Films
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.