Uždaryti langą
Archyvas

Gyvenimas yra šventas

Life Is Sacred

2014 / Danija, Airija, Norvegija, Kolumbija / 106 min / N-13
9.4
Iš viso balsų: 25, vidurkis: 9.4
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Gyvenimas yra šventas on IMDb
Režisierius - Andreas Dalsgaard, Nicolas Servide, Vivana Gomez
Scenarijaus autoriai - Andreas Dalsgaard
Aktoriai - Antanas Mockus, Kathrine Miranda
Prodiuseriai - Joslyn Barnes, Anne Köhncke, Signe Byrge Sørensen
Operatorius - Nicolas Servide, Vivana Gomez, Ross MCDonnell
Montažas - Helge Billing, Søren B. Ebbe, Janus Billeskov Jansen, Nicolas Servide
Kompozitoriai - Kristian Eidnes Andersen
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija - Final Cut for Real
Dialogai - ispanų, anglų, lietuvių
Subtitrai - lietuvių, anglų
Andreas M. Dalsgaardas jau ankstesniame filme „Greitėjantys miestai: Bogotos pasikeitimas“ vaizdavo Antano Mockaus veiklą. Šiame filme režisierius seka netradicinę jo kandidatūrą į prezidentus. Antanas Mockus kūrybinga ir pozityvia rinkimine kompanija iš visų jėgų stengiasi įveikti užburtą smurto ir korupcijos ratą. Tik ar vien gerų idėjų ir idealistinio užsidegimo pakanka pakeisti visą politinę kultūrą, kurioje smurtas yra įteisinta kasdienybės dalis? Filmas išsamiai pristato Antano Mockaus politines idėjas, jo veiklą ir jį supančius kolegas.

Apie režisierių

Andreas M. Dalsgaardas (gim. 1980 m. Kopenhagoje, Danijoje).

2009 m. baigė Nacionalinę Danijos kino mokyklą vaidybinio kino režisūros specialybę. Jis taip pat baigė vizualinės antropologijos studijas Denis Diderot Paryžiaus VII universitete 2004 m. ir antropologijos bakalaurą Arhus universitete 2003 m. Režisieriaus dokumentiniai filmai aštriomis temomis pelnė svarbių apdovanojimų reikšminguose kino festivaliuose. Amerikos kino institutas (JAV) debiutinis režisieriaus dokumentinis filmas Afganiški raumenys“ (2006 m.) pripažino Geriausiu dokumentiniu filmu, o Romos MedFilm kino festivalis įteikė „Open Eyes“ apdovanojimą. Kitas režisieriaus dokumentinis filmas „Greitėjantys miestai: Bogotos pasikeitimas“ (2009 m.) Portugalijos kino festivalyje IndieLisboa buvo įvertintas Publikos apdovanojimą. 


Filmografija

Afganiški raumenys“ (2006, dok. f.), „Greitėjantys miestai: Bogotos pasikeitimas“ (2009, dok. f.), Kopenhaga“ (2009, trumpametražis), Keliaujant su ponu M.“ (2012, dok. f.), Žmogiškumo skalė“ (2012, dok. f.), Gyvenimas yra šventas“ (2014, dok. f., „Kino pavasaris“).