balandžio 30 - gegužės 6 d.

Archyvas

Gyvenimas yra šventas
Life Is Sacred Life Is Sacred
2014 Danija, Airija, Norvegija, Kolumbija 106 min N-13
Filmas pridėtas
Andreas M. Dalsgaardas jau ankstesniame filme „Greitėjantys miestai: Bogotos pasikeitimas“ vaizdavo Antano Mockaus veiklą. Šiame filme režisierius seka netradicinę jo kandidatūrą į prezidentus. Antanas Mockus kūrybinga ir pozityvia rinkimine kompanija iš visų jėgų stengiasi įveikti užburtą smurto ir korupcijos ratą. Tik ar vien gerų idėjų ir idealistinio užsidegimo pakanka pakeisti visą politinę kultūrą, kurioje smurtas yra įteisinta kasdienybės dalis? Filmas išsamiai pristato Antano Mockaus politines idėjas, jo veiklą ir jį supančius kolegas.
Filmografija
Afganiški raumenys“ (2006, dok. f.), „Greitėjantys miestai: Bogotos pasikeitimas“ (2009, dok. f.), Kopenhaga“ (2009, trumpametražis), Keliaujant su ponu M.“ (2012, dok. f.), Žmogiškumo skalė“ (2012, dok. f.), Gyvenimas yra šventas“ (2014, dok. f., „Kino pavasaris“).

Apie režisierių

Andreas M. Dalsgaardas (gim. 1980 m. Kopenhagoje, Danijoje).

2009 m. baigė Nacionalinę Danijos kino mokyklą vaidybinio kino režisūros specialybę. Jis taip pat baigė vizualinės antropologijos studijas Denis Diderot Paryžiaus VII universitete 2004 m. ir antropologijos bakalaurą Arhus universitete 2003 m. Režisieriaus dokumentiniai filmai aštriomis temomis pelnė svarbių apdovanojimų reikšminguose kino festivaliuose. Amerikos kino institutas (JAV) debiutinis režisieriaus dokumentinis filmas Afganiški raumenys“ (2006 m.) pripažino Geriausiu dokumentiniu filmu, o Romos MedFilm kino festivalis įteikė „Open Eyes“ apdovanojimą. Kitas režisieriaus dokumentinis filmas „Greitėjantys miestai: Bogotos pasikeitimas“ (2009 m.) Portugalijos kino festivalyje IndieLisboa buvo įvertintas Publikos apdovanojimą. 


9.4
Iš viso balsų: 25
Režisierius - Andreas Dalsgaard, Nicolas Servide, Vivana Gomez
Scenarijaus autoriai - Andreas Dalsgaard
Aktoriai - Antanas Mockus, Kathrine Miranda
Prodiuseriai - Joslyn Barnes, Anne Köhncke, Signe Byrge Sørensen
Operatorius - Nicolas Servide, Vivana Gomez, Ross MCDonnell
Montažas - Helge Billing, Søren B. Ebbe, Janus Billeskov Jansen, Nicolas Servide
Kompozitoriai - Kristian Eidnes Andersen
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija - Final Cut for Real
Dialogai - ispanų, anglų, lietuvių
Subtitrai - lietuvių, anglų
Filmografija
Afganiški raumenys“ (2006, dok. f.), „Greitėjantys miestai: Bogotos pasikeitimas“ (2009, dok. f.), Kopenhaga“ (2009, trumpametražis), Keliaujant su ponu M.“ (2012, dok. f.), Žmogiškumo skalė“ (2012, dok. f.), Gyvenimas yra šventas“ (2014, dok. f., „Kino pavasaris“).

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.