kovo 19 d. - balandžio 1 d.

Archyvas

Tėve mūsų
Filmas pridėtas
Iš pirmo žvilgsnio kukliame, prastai įrengtame bute Liza ir jos vaikai skendi kasdienybėje. Berniukai Tomas ir Edgaras „prilipę“ prie televizoriaus, paauglė dukra Kristina gamina valgį, motina rašo laišką. Šeima laukia grįžtant tėvo. Tėvas parneša maisto ir, ilgai netrukęs, išeina. Nes tai nėra eilinis, prastai įrengtas butas. Tai – rūsys, iš kurio jie galbūt niekada neišeis.

Apie režisierių

Marius Ivaškevičius (g. 1973) yra prozininkas ir dramaturgas. Vilniaus universitete baigė lietuvių filologijos studijas. 1996 m. išleido pirmąją knygą – novelių rinkinį „Kam vaikų“. Vėliau parašė du romanus, nemažai esė ir kt. prozos kūrinių. 1998 m. debiutavo kaip dramaturgas. Pjesė „Kaimynas“ laimėjo Naujosios dramos konkursą ir 2000 m. buvo pastatyta Vilniaus jaunimo teatre. 2002 m. už pjesę ir spektaklį „Mažylis”, kuris paties autoriaus režisuotas Oskaro Koršunovo teatre, paskirta Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos premija (geriausias lietuviškos dramaturgijos pastatymas Lietuvos teatruose). 2004 m. išleista pjesė „Madagaskaras“ pelnė premiją už meniškiausią 2004 metų knygą Lietuvoje. M. Ivaškevičius taip pat režisuoja filmus ir rašo filmų scenarijus.
0.0
Iš viso balsų: 0
Metai - 2010
Šalis - Lietuva
Žanras -
Trukmė - 25 min
Režisierius - Marius Ivaškevičius
Scenarijaus autoriai - Marius Ivaškevičius
Aktoriai - Juozas Budraitis, Aldona Bendoriūtė, Gražina Balandytė, Beata Tiškevič, Šarūnas Gedvilas, Marija Petravičiūtė, Pijus Ganusauskas, Viktoras Voinič, Simas Poška
Prodiuseriai -
Operatorius - Ramūnas Greičius
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas - ARTBOX
Dialogai - Lietuvių
Subtitrai - Anglų

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.